Hledám partnera pro nový portál se zaměřením na PR články a zpětné odkazy – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hledám partnera pro nový portál se zaměřením na PR články a zpětné odkazy – Inzerce – Fórum – Programujte.comHledám partnera pro nový portál se zaměřením na PR články a zpětné odkazy – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
13. 11. 2012   #1
-
0
-

Dobrý den,
hledám obchodního partnera pro nově naprogramovaný portál, který je v beta testování. Portál jako jeden z mála nabízí přidání neomezeného počtu PR článků, zpětných odkazů a prémium PR článků, zdarma a bez registrace.

Těžit lze hlavně z reklamy, prémium výhod a registrovaných uživatelů. Hledám obchodního partnera, který má zkušenosti s rozvojem nových projektů a start upů. V České Republice a na Slovensku bude v tomto odvětví patřit portál k jednomu s nejlepším grafickým zpracováním - možností přidat článek pouze jedním kliknutím (formulář na hlavní straně, apod.).

Jsem ochotný celý projekt i předat do lepších rukou (doména + hosting).
Celý BETA portál naleznete na www.ceskadatabaze.cz

null.while@gmail.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.144.151.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
remmidemmi0
Věrný člen
17. 11. 2012   #2
-
0
-

Jsem vám tam přidal článek. Hned mám připomínky. Texty v polích při psaní nadpisu a textu článku jsou šedivé a malé a tak těžko čitelné. Mohly by být třeba modré. Další věc, jak mám vědět, že mám smazat text nápovědu název článku. Také by tam mohla být možnost editace nebo přečtení přidávaného před odesláním, aby se opravily překlepy.

Jinak s reklamou je to dnes těžké, ekonomika skomírá, takže nikdo žádnou reklamu nedá. Také proč, nejsou kupující, není poptávka, netřeba nic vyrábět, netřeba nic inzerovat. Vidím to celkem černě.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
remmidemmi0
Věrný člen
17. 11. 2012   #3
-
0
-

#2 remmidemmi
A proč se to jmenuje česká databáze ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
17. 11. 2012   #4
-
0
-

Ten panel vpravo je prozatím jen pro rychlé vložení, jinak na to bude plnohodnotný formulář, Co se týče názvu, bude to pro více věcí než jen PR a zpětné odkazy, proto databáze. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
remmidemmi0
Věrný člen
23. 11. 2012   #5
-
0
-

chtělo by to dodělat, jinak nedostatek je v tom, že se to celé oriwentuje na Česko a Česko je malý trh. Kdyby to bylo třeba anglicky na com domeně, pak by se nějaká inzerce sehnala a ttaké by tam byl větší pohyb v příspěvcích.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Zpětné odkazy — založil mike007

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý