Java – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Java – Java – Fórum – Programujte.comJava – Java – Fórum – Programujte.com

 

aanscan
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
18. 11. 2012   #1
-
0
-

Potřeboval bych pomoc nejde mi aktualizovat java zkoušel jsem i úplně vymazat Javu a stejně to nejde. Ukaže se mi to to

http://i.stack.imgur.com/1N5pW.jpg
Změna předmětu, původně: java (karel)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.24.8.–
Matýsek
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
28. 11. 2012   #2
-
0
-

Mám problém s programováním v Javě, jsem ve škole, ale moc tomu nerozumím, tak bych potřeboval radu, jak posunout objekt o vlastní vzádlenost? Předem děkuji M.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.144.151.–
reciproke0
Návštěvník
28. 11. 2012   #3
-
0
-

#2 Matýsek
Mohl jsi si také založit vlastní vlákno... No na posunutí objektu nepotřebuješ javu, ale stačí ti ho vzít třeba do ruky a posunout :-)

Takže by tvůj problém chtělo mnohem lépe specifikovat. Třeba uvédst související část kódu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.218.–
sleepy0
Stálý člen
28. 11. 2012   #4
-
0
-

#2 Matýsek
Ty neporebujes javu, ale affinnu transformaciu. Do nej nahadzes dostatocne vela nejakych cisel (pri posunuti len 3). A potom ju pustis na objekt. Ja vsetky predmety presuvam len af. A ak chces posunut aj s pootocenim potrebujes tych cisielok 12 (asi ak si v dim =3), ale daj pozor lebo nie vsetky su nezavisle totizto 9 ich musi patrit do SO(3) a 3 su z R^3. Tak na rychle som to spocital na prstoch ze nezavyslich je ich asi 6 (mozno sa mylim), 2 za trojrozmerny vektor okolo ktoreho tocis 1 za uhol okolo ktoreho tocis a 3 za posunutie. Inak v jave sa robi AF pomocou classu AffineTransform.

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.195.195.–
sakal910
Stálý člen
29. 11. 2012   #5
-
0
-

#4 sleepy
Podle toho že to potřebuje udělat v JAVA tak asi JAVU potřebuje :) Jinak s tím co jsi napsal souhlasím, ale myslím si (podle vlastní zkušenosti), že jelikož to bude něco do školy, tak si na to bude muset napsat vlastní metody a třídu AffineTransform použít nemůže... :) takže bude muset použít vzorce x´= x + Tx , y´=y + Ty a transformační matice :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 31.222.8.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

Java SE a Java EE developer — založil Vlado

Java ee — založil petr143

Java a HW — založil Nicolas

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý