Žádost o pomoc v Pascalu. – Pascal – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Žádost o pomoc v Pascalu. – Pascal – Fórum – Programujte.comŽádost o pomoc v Pascalu. – Pascal – Fórum – Programujte.com

 

Mot
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
9. 12. 2012   #1
-
0
-

Čau. Potřeboval bych vytvořit jednostměrný spojový seznam v Pascalu. Aby uměl inicializovat prazdny seznam, vlozit prvek na zacatek seznamu, na konec seznamu, pred prvek na kterem mam ukazatel za prvek na kterém mam ukazatel, smazat prevek vypsat seznam a seřadit seznam. Potřeboval bych to uplně celé udělat. Byl by tu někdo tak hodný aby mi to udělal? Potřeboval bych to co nějrychleji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.188.237.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
9. 12. 2012   #2
-
0
-

#1 Mot
Čau, taky jsem lenoch a spoustu věcí odkládám a dodělávám je za pět minut dvanáct.

Nikdy mně ale ani nenapadlo, že bych po někom mohl chtít, aby mou práci udělal za mě.

Můžeš mi prosímtě napsat důvody, které tě k něčemu takovému vedou? Jen abych se zoirentoval, kam ten svět dospěl...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
9. 12. 2012   #3
-
0
-

#2 JoDiK
tak ja sem si na vejsce vcelku i vydelal delanim ukolu ...

ale jak sem se na cas stal ucitelem, zjistil sem ze to chce spis lidi dokopat aby to zvladli sami - poradit ano, ale nic za ne pokud mozno nedelat

jen je cim dal vic lidi co vylezou ze skol a neumi absolutne nic resit... dat pred ne trojclenku, tak se zacnou vymlouvat jak sou to tupy ****, co matiku absolutne nechapou... :)  --- proste jen nechtej a nikdo je k tomu nejakym zpusobem neprinutil

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.91.152.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
9. 12. 2012   #4
-
0
-

#3 KIIV
No počkej, to je něco jiného, nechat si od odborníka za peníze udělat práci kterou sám neumím...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Žádost o pomoc s webem — založil BloodRings

Zadost o pomoc (H8S) — založil Maikee

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý