Dobrý den, chtěl sem se zeptat začínám s PHP a MySQL. Jako editor používám Microsoft Visual Studio. Chtěl sem se zeptat jak rozjet PHP. Stáhl sem si i nějaký APACH píše mi to že Apache2 je v běhu. Změnil sem i nějaké to nDocumentRoot na "c:/www" ale zaboha si nemůžu zkompilovat svůj PHP script. Pořád mi to píše tuto chybu.
Už si opravdu nevím rady. Hlavně už sem přečetl asi 6článků o tom jak to udělat ale vše píšou úplně něco jiného. Děkuji
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu




Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.16.–

God of flame
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































