Ahoj,
nevíte o nějakém řešení, s jehož pomocí bych mohl přistoupit na můj server a spouštět na něm příkazy? Tzn rozběhnu u sebe na serveru "něco" na co se připojím z netu a potom budu moci používat term?
nemůžu použít Shellinabox, GateOne, zkoušel jsem Web-Console ale ta bohužel není interaktivní - tzn můžu nastavovat atd ale nemůžu spustit třeba telnet atd.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Super člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.250.–
Stálý člen
Zjistit počet nových příspěvků
































