Komunikace PHP a serioveho portu – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Komunikace PHP a serioveho portu – PHP – Fórum – Programujte.comKomunikace PHP a serioveho portu – PHP – Fórum – Programujte.com

 

5. 1. 2013   #1
-
0
-

Ahoj,

snazim se udelat stranky, ktere budou komunikovat pres usart s nejakym zarizenim (PIC nebo Arduino). Ja jsem googlil a nasel jsem http://code.google.com/p/php-serial/ a Direct IO ale nedari se mi rozchodit ani jedno. Me staci rozchodit cteni ze serioveho portu, ktere se mi zobrazi na stance (klidne po rucnim refreshovanim) (na testovani mam teplomer, ktery mi odesila teplotu pres USB-USART do pocitace nebo GPS s nmeou). Testuju to pod Linuxem (Ubuntu) i Woknama c.7 stranka bezi na pocitaci s Ubuntu a s LAMP (Linux-Apache-Mysql-PHP) serverem.

Dekuji moc.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.194.–
ench0
Stálý člen
5. 1. 2013   #2
-
0
-

Řekl bych, že bude lepší napsat program (v céčku, javě apod) a pomocí PHP komunikovat s tímto programem (spustit, ovládat...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.114.–
I programování je pudová záležitost. Buď to pude, nebo to nepude
5. 1. 2013   #3
-
0
-

No ja to potrebuju, aby to slo na jakymkoliv pocitaci a kdekoli- abych pripojil zarizeni, v prohlizeci otevrel stranku a mohlo to fungovat.

Na druhou stranu neni problem mit nejakou Javovskou multiplatformni aplikaci. Ale to netusim, jak by to spolu komunikovalo  (myslim PHP a aplikace) . Muzes poradit :)

Dekuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.194.–
crazy
~ Moderátor
+10
Grafoman
5. 1. 2013   #4
-
0
-

#3 roman-dvorak
PHP běží na serveru (na počítači, na kterém je spuštěné), pokud tedy předpokládáš, že budeš mít web, který bude komunikovat s klientovým COM portem, tak to asi nepujde (nebo alespon nevím jak)

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.31.–
All you need is vision and time.
6. 1. 2013   #5
-
0
-

Ano, presne tak

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.194.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý