Dostanu od Win8 45GB RAM pro svůj program? – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Dostanu od Win8 45GB RAM pro svůj program? – C / C++ – Fórum – Programujte.comDostanu od Win8 45GB RAM pro svůj program? – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Štěpán
~ Anonymní uživatel
126 příspěvků
20. 2. 2013   #1
-
0
-

Ahoj,

pracuji na časově i paměťově velmi složitém výpočtu, který pro svůj chod potřebuje alokovat kolem 45 GB RAM, do které bude výpočet skákat prakticky náhodně, takže není možné část načíst a pak načíst druhou část. Stačí si koupit komp s Win8, 64GB RAM a napsat malloc(45000000000) a hotovo, nebo si musím dát ještě na něco pozor? Nikdy jsem tak obrovské pole nealokoval a jedu ještě na 32 bitových Winech a to číslo se mi nevleze ani do intu, tak jsem z toho takovej zmatenej Teda těch malloců bych dal určitě víc po menších kusech, asi něco přes 1000 po cca 400MB, ale jde mi o to, jestli tak celkově od oken dostanu tolik paměti a jestli to bude skutečně celý v RAM a ne někde na disku ve virtuální paměti nebo jak se tomu říká? Kupovat si kvůli tomu komp se 128GB RAM se mi zrovna nechce, tam je obrovskej cenovej rozdíl

Díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.48.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
20. 2. 2013   #2
-
0
-

jen to kompilovat pro 64b architekturu...  32b zustava na 4 gigach max

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.112.35.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 27 hostů

Podobná vlákna

Schánim grafiku pro svůj web. — založil jonmar679

Jak dostanu do Flashe PHP — založil Zuben

C++ a OpenAL ve Win8 — založil Xephn

Java Win8 Access — založil DLProduction

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý