Hoj ahoj.. asi jsem uplne blbej a nebo jsem moc unavenej ale nemuzu prijit na to jak do IDC_EDIT1 nacist promennou z charu...
muze mi nekdo pomoct?
nacist z toho ramecku po zmacknuti tlacitko text do charu dokazu:
char buffer[128];
GetDlgItem(IDC_EDIT1)->GetWindowTextA(buffer, 128);
sprintf(szName, buffer);
ale opacnej postup (v jine casti kodu)
zkousel jsem vsechno mozny
GetDlgItem(IDC_EDIT1)->SetWindowText(szName);
napriklad tohle se zkompiluje v pohode, ale nic se nestane.. :/
dekuji za radu.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.50.–
Grafoman
Super člen
Duch
Zjistit počet nových příspěvků
































