Zdravím,
uvažuji strukturu typu:
struct Zasobnik
{
int *pole;
int poradi;
};
a poté nastavení velikosti pole takto:
Zasobnik zasobnik;
zasobnik.pole = new int[M];
Syntakticky je to OK, ale spíš mě zajímá otázka, zda to má logiku, neboť mě samému to přijde jako docela prasárna. Zadání přímo ukládá použití struktur (bohužel ne tříd, kde bych velikost nastavil v konstruktoru) a jiné řešení mě nenapadá.
Díky.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.62.–
Grafoman
Nejlepší odpověď
Zjistit počet nových příspěvků
































