Ahoj,
z Javy posílám přes most JDBC / ODBC dotazy do Accessu pomocí sql dotazů (mimo jiné) i textové řetězce.
V Javě normálně zadám slova / texty / datumy / ... s diakritikou, ale v Accessu se mně místo např. 19.březen 2013 objeví 19.bĹ™ezen 2013.
Když to potom zase sql dotazem nahraju z Access databáze zpět do Javy, v JTextField se zase normálně zobrazí 19.březen 2013.
Používám NetBeans.
Prosím poraďte zda je problém v Javě, nebo nastavení Office - Access?
Předem díky, N.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.209.192.–
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































