Zdravím,
potřebuju v jednom form okně odeslat text do jiného formu (jiné třídy) jak docílit toho, aby se label v okně změnil? zkoušel sem to skrze eventy ale bezúspěšně
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dělat to přes event je asi nejčistší řešení, jen máš někde chybu (dej sem zdroják a uvidíme). Jinak Form je třída jako každá jiná a když jinému objektu předáš její odkaz, můžeš libovolně manipulovat s jejími vlastnostmi (s těmi veřejnými, samozřejmě).
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com