Podla vas... – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Podla vas... – PHP – Fórum – Programujte.comPodla vas... – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Prog.0
Věrný člen
17. 1. 2007   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prog.
Richard Kaliarik0
Super člen
22. 1. 2007   #2
-
0
-

ja používam VertrigoServ ale je to tak trochu blbosť, lebo furt ukazuje chyby Apache(port 80) a MySQL(3306)ale skusim tu angličtinu PHP Home

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
24. 1. 2007   #3
-
0
-

To ps2console:ja som sa pri instalacii preklikal a uspesne nainstaloval aj s tymi zvlastnymi znakmi :D a funguje bez problemu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
26. 1. 2007   #4
-
0
-

ale inak verzia 2.3.4 je už asi 2 roky a je tam staré MySQL-ko

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Marek Štafl0
Stálý člen
2. 2. 2007   #5
-
0
-

Já jsem měl dřív PHPTriad, jenže mě to zlobilo, tak používám AppServ a ten už pár let běží bez jediné chybičky. Takže phpMyAdmin, s konzolí neumím :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jiří0
Stálý člen
9. 2. 2007   #6
-
0
-

já jsem si instaloval apache, mysql, a php takže taký php triad. Ale bo jsem si nestáhl žádnou hromadnou instalačku, ale pěkně jsem si pozháněl nové kůsky a jeden podruhém jsem si nainstaloval. Chvilku mi to zlobilo, ale jak jsem si to podchytil, tak mi to šlape jak hodinky... výhodou je že vím co tam mám...:-P
Jedu na tom asi půl roku a ještě mi to nezačalo zlobit..

Jinak phpmyadmin je dobrá věc, ale umět v konzoli taky není špatné.. beztak ty příkazy musíte znát... abyste ve svých stránkách něco mohli spáchat..:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
I programování je pudová záležitost. Buď to pude, nebo to nepude
10. 2. 2007   #7
-
0
-

Spoustu prikazu ale vubec nepotrebujes...lepe receno na beznou manipulaci ti staci INSERT, SELECT, UPDATE a DELETE

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Richard Kaliarik0
Super člen
11. 2. 2007   #8
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Spoustu prikazu ale vubec nepotrebujes...lepe receno na beznou manipulaci ti staci INSERT, SELECT, UPDATE a DELETE

Jinak phpmyadmin je dobrá věc, ale umět v konzoli taky není špatné.. beztak ty příkazy musíte znát... abyste ve svých stránkách něco mohli spáchat..:-)


suhlasim

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Milan0
Stálý člen
11. 2. 2007   #9
-
0
-

ja som si od zaciatku zvykol na konzolu.. teda na hostingu vyuzivam len phpmyadmin, ale konzola mi vyhovuje viac.. je to pre mna rychlejsi sposob..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 37 hostů

Podobná vlákna

Zoradenie podla ABC — založil phpfun

Hladanie podla ev. cisla — založil aadulienkaa

Vyhladavanie podla datumu — založil fefe

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý