Windows 8 - chyba při aktualizaci? – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Windows 8 - chyba při aktualizaci? – OS - Windows – Fórum – Programujte.comWindows 8 - chyba při aktualizaci? – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Tomáš Kabourek
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
14. 5. 2013   #1
-
0
-

Dobrý den, před týdnem jsem si Win7 upgradoval na Win8, všechno fungovalo v pohodě, ale včera jsem počítač restartoval s tím, že se mi nainstalují další aktualizace, tuším že šlo o zabezpečení systému, nebo tak něco... Každopádně se aktualizace při vypínání začali instalovat, nevím co se přihodilo...při instalaci zčernala obrazovka a takovéto "kolečko" se objevilo na kraji obrazovky... Pak se klasicky vypnul a začal se zapínat. Všetko vypadalo OK, ale jakmile začala Příprava na konfiguraci systému, tak pc přestal cokoliv dělat, už podle LED kontrolky, které sem tam problikla. Čekal jsem asi 15 minut a žádná změna. Ani nenaskočili procenta přípravy. Takže co teď podle vás s tím mám dělat? Předem díky za odpovědi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.145.–
Matrix17
~ Anonymní uživatel
300 příspěvků
14. 5. 2013   #2
-
0
-

Prvně bych to zkusil vypnout a zapnout. Když to nezabere tak zkus nabootovat do recovery nebo jak tomu widle říkají.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:67c:1220:c1c1:2c86:7...–
ing0
Stálý člen
15. 5. 2013   #3
-
0
-

presne toto iste sa mi stalo pred 2 dnami s WIN7 takze sa moze jednat o chybnu spolocnu aktualizaciu pre oba systemy

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.81.137.–
V programovani som uplna lama, ale som samouk tak sa nesmejte
remmidemmi0
Věrný člen
28. 5. 2013   #4
-
0
-

celý ty wokna jsou na .....  (výkaly na 5 písmen). Koupil jsem si nový počítač a k tomu wokna 8. K mému údivu ty wokna 8 nejdou na nový počítač vůbec nainstalovat. Nejdříve se rozeběhne instalace ale pak zčerná obrazovka a ztuhne počítač. Po několikátém neúspěšném pokusu jsem vzal disk a připojil ho k 6 let starému počítači a ejhle, tam okna 8 nainstalovat šly. Problém je v tom, že wokna 8 nepodporují všechny videoadaptéry, hlavně ne ty nové.

Takže jsem se rozhodl dát wokna 8 na starý počítač a wokna XP domácí na nový počítač. Wokna XP domácí verze, totiž podporují i ten supermoderní videoadaptér. Jenže se ukázal jiný problém, a to s aktivací woken XP domácích. Zajímalo by mne, jestli můžu použít konfirmační ID z předchozí aktivace woken, nebo musím znovu volat mikrosoft pro nový konfirmační kód.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
4. 6. 2013   #5
-
0
-

remmidemmi Zajimavy. Mozna by to slo poresit v nouzovem rezimu s tou grafikou.

Ja tu treba provadel takovy experiment. Na nb 40GB disk, 512MB ram, 32 bit jsem nainstaloval win8. Byl jsem zvedavy, jestli to vubec dovoli a co to udela. Prvni start to strasne silene neco srotilo (precijen disk to nema nej). Bohuzel jsem nepockal a do toho dal stahovat aktualizace. Asi pul dne to srotilo, instalovalo, nekolikrat se to restartlo na chybu. Po te se to ustalilo, zadnou chybu nepsal a dokonce zacal fungovat i zvuk. Cili si nejspis stahl ovladace na desku a jeji zarizeni. Po nekolika dalsich startech, kdy jsem potreboval neco vyzkouset (+ nahrat office, vypnout defrag a prepnout optimalizovat pro vykon a tak) se to zacalo startovat pomerne svizne, swapovani brzo ustalo a chvili na to spadlo vyuziti pameti z 370MB asi na 280MB. Cili neco pres 150 volne, coz mi prijde celkem pouzitelne.(ms doporucuje pro instalaci min 1G pameti). Vyuziti pameti se pri spusteni office nebo exploreru navysilo minimalne, 10-20MB. Coz je tez velmi zajimave. Z disku ovsem sezrali neco pres 30G. Mozna je neco z toho swapak a jine nepotrebne veci, nezkoumal jsem.

Takze, vicemene musim rici, ze win8 celkem ujdou. Na low pc s pameti pod 1G bych je nedoporucoval. Plocha je vedena jako program na metro rozhrani. Po spusteni to pak jde prepinat pomoci win klavesy metro/plocha. tento pocitac je zasity na plose ve zlute slozce v liste (objevi se normalni okno se soubory, ale vlevo se da pravym tlacitkem zobrazit info o Tento pocitac).

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.84.207.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Spustit při startu windows — založil VladislavK

Chyba při stahování — založil Janina

Chyba při stahování — založil Reky

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý