Konverze videa *.DVR do *.MPG – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Konverze videa  *.DVR do *.MPG – Offtopic – Fórum – Programujte.comKonverze videa *.DVR do *.MPG – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
16. 5. 2013   #1
-
0
-

Potřebuju převést video z *.DVR do *.MPG. Nemáte někdo vyzkoušený prográmek (pro Windows), který by to zvládal? Ty co jsem našel na internetu nefungují.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.60.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
16. 5. 2013   #2
-
0
-

Podrobnosti: koupil jsem si tuner DVB-T Strong, který umí nahrávat video na USB. Umí ho nahrávat ve dvou formátech (DVR a MPG) no a než jsem si ho přepnul na MPG, tak mi vzniklo pár nahrávek v DVR formátu, který mi nejde ve Windows přehrát (umí to nějaký Media Center, ale ten je asi až ve Win7). Co jsem zatím zkoumal, tak DVR je prý jen MPG s přidanou hlavičkou, která umožňuje třeba implementaci DRM, ale to je v tomto případě určitě nevyužito. Na internetu se dají najít různé utility pro převod, zkoušel jsem jich několik a zpravidla to končí tím, že program spadne, protože není zaregistrován nějaký COM nebo OCX a i když zkusím chybějící knihovny stáhnout a zaregistrovat, nakonec to stejně nefunguje a nic se nepřevede. Doporučíte, co bych mohl vyzkoušet? Předem díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.60.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
17. 5. 2013   #3
-
0
-

Na jiném fóru jsem našel doporučení na DVR Converter 3.0. Je to shareware, týden by měl fungovat zdarma. Oproti předchozím pokusům tento aspoň trochu fungoval a skoro polovinu souborů se mi s ním povedlo převést. S druhou polovinou souborů si neporadí - kousne se, aniž by vypsal chybovou zprávu. Přitom všechny *.DVR soubory vznikly ve stejném zařízení, ve formátu by tedy neměl být rozdíl. Poškozené ty soubory také nejsou, protože  DVB-T Strong je umí přehrát.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.60.–
guest
~ Anonymní uživatel
24 příspěvků
17. 5. 2013   #4
-
0
-

mencoder?

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.145.216.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
20. 5. 2013   #5
-
0
-

mencoder - díky za tip. Já jsem koukal už dřív na MPlayer na wiki a neviděl jsem tam DVR v seznamu podporovaných formátů, tak mne nenapadlo to zkoušet. Ale ty informace jsou už asi staré, např. tam není zmínka o portu MPlayeru na androida, tak to asi stojí za vyzkoušení. I když to ovládání z příkazové řádky je v dnešní době masochismus :)

O víkendu jsem se s problémem vypořádal s pomocí programu

Ali DVR Export Tool

Umí převést *.DVR soubory na *.ts (MPEG transport stream) a ty už jdou na Windows přehrávat přes VLC Player. Prý by bylo možné *.ts převést na *.mpg nějakým dalším programem, např. VirtualDub, ale to už jsem nezkoušel.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.60.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Podobná vlákna

Konverze string na int — založil Pebble

Konverze string na char* — založil Petr

Konverze znakové sady — založil Luboš

Konverze vhd do vdi — založil yaqwsx

Konverze datových typů — založil bernie

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý