Textury – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Textury – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.comTextury – 3D Studio MAX – Fórum – Programujte.com

 

lokem220
Duch
22. 5. 2013   #1
-
0
-

Ahoj,

potřeboval bych poradit s texturama. Mám normálně scénu a v ní model, kterej postupně objekt po objektu mapuju. Zajímá mě, když tam mám třeba 4 stejný objekty, jestli je musim namapovat všechny, nebo stačí jenom jeden a potom to nějak ve photoshopu a maxu udělat, aby ta textura byla na všech stejnech modelech. Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.236.219.–
Dodo
~ Anonymní uživatel
77 příspěvků
25. 5. 2013   #2
-
0
-

#1 lokem22
Ahoj,no pokiaľ mapuješ tak môžeš označiť viac objedktov,samozrejme pri UV mapovaní kde tú textúrku už upravuješ na mieru sa to nedá robiť tak globálne a treba každému pristupovať zvlášť ale ja osobne by som to spravil tak že by som natexturoval jednu vec a potom už len skopíroval ten predmet a dal ho tam kde máš tie ostatné,pokiaľ nechceš aby to vypadlo úplne presne tak si sprav 3 rôzne textury toho objektu a rôzne to tam rozháč,neviem teda presne čo robíš ,ale mapovať každý zvlášť je strata času a niečo dorábať vo photoshope je tiež strata času hlavne keď to max spraví rýchlejšie . BTW pokiaľ robíš niejakú hru alebo scény,tak si sprav objekty ,napr auto1 lampa1 aj natextúrované a potom to už len hoď na scénu ,neviem si ani predstaviť že by som spravil napríklad ulicu a textúroval to na koniec všetko po jednom,sa ti môže stať že niekde ostane neotextúrované miesto ktoré si nevšimneš,pri väčšom počte vecí sa to stane

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.74.–
lokem220
Duch
27. 5. 2013   #3
-
0
-

Ahoj, díky za odpověď. Udělal jsem to tak..namapoval jsem jeden objekt a potom unwrap zkopíroval na ostatní objekty..ty jsem pak dal v editoru na sebe a textura je na všech objektech. Dík

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.236.219.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 27 hostů

Podobná vlákna

Textury — založil Luko8525

Textury — založil A-dy

OpenGL textury — založil Zelenáč

"Detekcia textury" — založil Root

Vložení textury — založil Malirka

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý