Zdravím,
sháním nějaké řešení automatických loginů a registrací přes sociální sítě, které je zdarma...něco jako (oneall,...) ale aby to bylo fakt zadarmo - nepotřebuji, aby to podporovalo 30 druhů sociálních sítí a velkých webů - stačí mi klasicky facebook, twitter, google+, linkedin, yahoo...
nebo jestli máte někdo nějaký nápad, jak to pořešit, protože dělat to postupně by byly legie...
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 31.133.8.–
Zjistit počet nových příspěvků
































