MI@SO píše:#
# počul som o http://www.hostuju.cz/ Ale freehosting je vždy len free
Tak tenhle hosting je docela zajímavý. Sice všechno celkem funguje, výpadky jsem zatím nezaznamenal, ale operátoři jsou tak trošku lamy. Moc se ve své práci asi nevyznají. Pořádné odpovědi se nedočkáte. Odepíší jednou větou (maximálně souvětím o dvou větách), na konci smajlík. Radši ruce dál.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Super člen

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Grafoman
Stálý člen
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































