Knihy + rada – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Knihy + rada – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comKnihy + rada – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

DSalieri
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
26. 6. 2013   #1
-
0
-

Zdarec,

Ve škole se učím HTML a CSS, ale příjde mi,že to mi nic nedává.

Jak jste začínali vy s HTML?

Jaké by jste mi doporučili knihy o HTML a CSS.

Děkuji za odpovědi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.106.–
OrB
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
26. 6. 2013   #2
-
0
-

no Html a css je zaklad ktery proste musis umet. Ja osobne si knizky moc nekupuju protoze je vsechno na netu ale zavisi na styu. Na uvod se urcite podivej na jakpsatweb.cz ale jen na Html a css, ostatni veci ma pomerne nedodelane. Dale bych se urcite naucil javascript a nejaky servrovy skript spolecne s databazemi (mysql atd) veci je opravdu mnoho staci googlit a porad se neco ucit

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.174.155.–
OrB
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
26. 6. 2013   #3
-
0
-

Navic jsme na skole brali html taky a ikdyz byl vyklad ucitele opravdu nudny tak mluvil naproste. zaklady ktere musis chapat.

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.174.155.–
ANV+1
Návštěvník
27. 6. 2013   #4
-
0
-

#1 DSalieri
Čo sa týka css, tak môžem doporučiť "The Missing Manual CSS - O´Reily" a "333 tipů a triků pro CSS - CPress"(je tam dostatok typou pre začiatok..).

Mno a ohľadom HTML, tak tu nájdeš všetko čo potrebuješ vedieť + je tam dostatok vecí ohľadom PHP, CSS, SQL atpd.. Taktiež ponúkajú možnosť urobiť si medzinárodný certifikát... :-)

Začiatky pôjdu ztuha ako pri všetkom, ale keďže máš niečo aj v škole, mal by si sa rýchlo adaptovať.. ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.197.220.–
"Bez činu zostávajú aj tie najkrajšie myšlienky bezcenné."
M.K. Gándhí
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
27. 6. 2013   #5
-
0
-

jakpsatweb.cz - pro zacatek je dobre jpw a priklady tam, pozdeji vyuzijes forum jpw, pripadne ti lepsi si vystaci s googlem a hledaji priklady primo tam. Bohuzel se to moc neinovuje, vetsina textu je jeste z puvodnich stranek zamerene na funkce pro ie4. Ale forum navstevuje rada zkusenych lidi, kteri dokazi vyresit temer kazdy problem.

w3schools.com a jaknaweb.com - tohle moc nedoporucuji, ber to hodne s rezervou, jsou tam ruzne chyby, ktere se pak musi resit googlem, kdy zjistis, ze neco funguje jinak nez to popisuji.

Knizni literaturu jsem jeste nevidel zadnou, ktera by se mi libila. Ale skutecne jsem po zadne ani nepatral.

http://peter-mlich.wz.cz/web/links.htm - par odkazu na stranky s literaturou

Jinak teda html je tak trosku v plenkach. Od sveho vzniku se temer nevyviji a html5 jeste uplne nefunguje. Takze je to obcas dost narocne udelat neco podle svych predstav.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.84.207.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Podobná vlákna

Knihy — založil koudis

Knihy — založil midin

Knihy — založil koudis

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý