Literatura – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Literatura – C / C++ – Fórum – Programujte.comLiteratura – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Venca0
Duch
16. 3. 2006   #1
-
0
-

Zdravim, chtěl bych se zeptat jakou knížku si pořídit. Vim, že máte v kurzu nějaké knížky, ale právě nevim kterou. Jsem úplnej začátečník a potřeboval bych nějakou, která je srozumitelná a jde opravdu od těch základů. Dik moc ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Adam Streck0
Stálý člen
16. 3. 2006   #2
-
0
-

Mistrovstv? v C++. Str?v?? nad n? sice hodn? dlouhou dobu, ale nau?? t? v?t?in? v?c? co se C++ t??e a to docela p?ijateln?m a nen?siln?m způsobem. Pokud bude? dostate?n? aktivn?, mysl?m ?e na p?e?ten?, pochopen? a jak? tak? nau?en? knihy sta?? 4 - 5 m?s?c?. Nedoporu?uju nic jin?ho - C++ za 21 dn? je dost t??k? na u?en? od za??tku. Mysl?me v C++ pot?ebuje znalost C. Rozum?me C++ nevysv?tluje z?klady C++ a vrh? se hlavn? na STL, co? je nic moc, vlastn? se toho moc nenau??? a Nau?te se programovat, to je kniha pro rekrea?n? u?ivatele, je? cht?j? poznat jak pracuje C++ a drobet se ho nau?it.
Pokud bys cht?l knihu o C, tak maxim?ln? doporu?oav? je Herout (nevzpomenu si na n?zev knihy) a pro C# je zase dobr? kritika na C# profesion?ln?.
Jinak si m??e? proj?t tuhle diskuzi:
http://www.ceskehry.cz/forum/viewtopic.php?t=2517

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peter D.0
Expert
16. 3. 2006   #3
-
0
-

topic ako sa patrí :)
ked som chodil po iných diskusích tak tam písali stále len ze mistrovství a ne c++ za 21 dni a pritom obe knihy necitali

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Adam Streck0
Stálý člen
16. 3. 2006   #4
-
0
-

Na ceskychhrach jsou opravdu hlavně profesionální vývojáři, dokonce i vysokoškolští učitelé (alespoň jeden). Má to jen jednu nevýhodu - člověk se mezi nima cítí jako lama... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Grac0
Newbie
4. 6. 2006   #5
-
0
-

pokud nekdo chce Mistrovstvi v C++ mam to cele naskenovane a ma to asi 400 MB....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"halaka pinde malke zizana hata ojebus duty dynya". Překlad: "Nikdy nevěř světlu v očích ženy, je to jen slunce, které prosvítá přes její dutou hlavu".
Matěj Pácha0
Super člen
4. 6. 2006   #6
-
0
-

....183 MB, ale stokrát lepší je si to koupit. Vždycky si radši lehnu do postele a vezmu si knížku do ruky, než abych čuměl do monitoru. Investovat do vzdělání se vyplatí....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
Adam Streck0
Stálý člen
5. 6. 2006   #7
-
0
-

paashi napsal:

....183 MB, ale stokr?t lep?? je si to koupit. V?dycky si rad?i lehnu do postele a vezmu si kn??ku do ruky, ne? abych ?um?l do monitoru. Investovat do vzd?l?n? se vyplat?....



P?esn?.... I kdy? internetov? totori?ly maj ob?as taky n?co do sebe - t?eba AL's tutorials se na compu ?tou docela dob?e.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
5. 6. 2006   #8
-
0
-

paashi napsal:

....183 MB, ale stokr?t lep?? je si to koupit. V?dycky si rad?i lehnu do postele a vezmu si kn??ku do ruky, ne? abych ?um?l do monitoru. Investovat do vzd?l?n? se vyplat?....



j? jsem te? ehm v takov? finan?n? krizi, tak?e si tu kn??ku nemohu koupit:((, kde bych si ji mohl st?hnout??

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Matěj Pácha0
Super člen
5. 6. 2006   #9
-
0
-

Možná by se to dalo zabalit na 20 mailů a poslat. Mrknu na to. Popřípadě přes icq 197591745 (piš zprávu a nebo aspoň českou žádost o autorizaci)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
Zdeněk Lehocký
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
5. 6. 2006   #10
-
0
-

Jeee, mohl bys to přeposlat i mně? :frosty_x: :super:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
Martin Grac0
Newbie
7. 6. 2006   #11
-
0
-

oka oka, ma to 191 MB. Muzu poslat cez icq, nebo vytvorit ftp, jak chcete, kdo ma zajem - icq: 211673322

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"halaka pinde malke zizana hata ojebus duty dynya". Překlad: "Nikdy nevěř světlu v očích ženy, je to jen slunce, které prosvítá přes její dutou hlavu".
Zdeněk Lehocký
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
7. 6. 2006   #12
-
0
-

Saaakra, jsem někomu omylem smazal příspěvek... Sorry tomu dotyčnému, chtěl jsem editovat svůj příspěvek a nějak jsem uhl a klikl na Smazat.. tak ještě jednou sry. :(( :helpme:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
krtek240
Duch
7. 6. 2006   #13
-
0
-

Co keby si to hodil na net? na nejaky ten upload server? hm? napr. sendspace, badongo, uploading, rapidshare? podla mna jednuduchsie ako posielat kazdemu, co ty nato?
Ja by som bol rad ak by sa to nejak dostalo aj ku mne ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Farundel0
Super člen
7. 6. 2006   #14
-
0
-

Ja jsem se stal stastnym majitelem Mistrovstvi v C++ dneska...pokud si ji chcete poridit, tak muzu jen doporucit knihy.cpress.cz - objednal jsem si ji tam v pondeli k veceru, se slevou jsem za ni zaplatil ne 990 ale 842 korun a navic jsem neplatil nic za postovne ani balne, davaji to zadarmo...za takovouhle cenu a jeste tak rychle, to je fakt parada :o)

Pokud teda mate trosku penez nazbyt, rozhodne bych do ni sel...sice jsem se do ni jeste nepustil, ale vypada fakt dobre :o) Ja dostal od skoly za dobry prospech ted po maturite 500, pak jeste neco od prarodicu no a bylo to :o)

Ted se jenom to C++ naucit...ja ho totiz od pohledu nemam rad :o) nevim proc, asi je to nezvyk, ale moc se mi nelibi :o) Ale to se samozrejme brzy zmeni...to jsem jenom rozmazlenej Pythonem :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
yaqwsx+9
Posthunter
7. 6. 2006   #15
-
0
-

scootrik napsal:

Zdravim, chtěl bych se zeptat jakou knížku si pořídit. Vim, že máte v kurzu nějaké knížky, ale právě nevim kterou. Jsem úplnej začátečník a potřeboval bych nějakou, která je srozumitelná a jde opravdu od těch základů. Dik moc ;-)


no ja jsem zacinal s Rozumime c++
bylo to pro mne srozumitelny,ja se totiz nedokazu ucit z ucebnic,kde to zacina naucte se vyhr.slova,dat.typy,tohle zacina kozdou kapitolu programem nebo problemem a pak se to postupne rozebira

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Matěj Pácha0
Super člen
7. 6. 2006   #16
-
0
-

krtek24 napsal:

co keby si to hodil na net? na nejaky ten upload server? hm? napr. sendspace, badongo, uploading, rapidshare? podla mna jednuduchsie ako posielat kazdemu, co ty nato?
ja by som bol rad ak by sa to nejak dostalo aj ku mne ;)


Výbornej nápad! Nemám tam k tomu přihodit ještě nějakej ten "legální" software?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
2. 10. 2006   #17
-
0
-

Psalo se tady, že Naučte se C++ za 21 dní je těžké na začátek. Nevím, já tu knihu mám a učím se podle toho. Už jsem u 13. dne. Nezačínal jsem to číst jako úplný začátečník, ale docela dost velký, a nedělalo mi to problémy. To až teď, a to dost náročnou látkou (ukazatele a teď virtuální funkce). Takže já bych klidně doporučoval Naučte se C++ za 21 dní.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
char zz = 167; cout << "Jak jde " << zz << "ivot?\n";
Adam Streck0
Stálý člen
2. 10. 2006   #18
-
0
-

Otázka není, jak daleko jsi to dočetl, ale otízka je umíš to? Rozumíš tomu? Dokázal bys podle těch pouček vyprodukovat vlastní naprosto bezchybnej kód? Jestli jo, tak není co řešit a máš to dobré že máš knihu co ti vyhovuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
2. 10. 2006   #19
-
0
-

Já sem uprosřed knížky:
C++ za 21 dn? :toto:
a moc se mi líbí!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
3. 10. 2006   #20
-
0
-

Asan napsal:

Ot?zka nen?, jak daleko jsi to do?etl, ale ot?zka je um?? to? Rozum?? tomu? Dok?zal by jsi podle t?ch pou?ek yprodukovat vlastn? naprosto bezchybnej k?d? Jestli jo, tak nen? co ?e?it a m?? to dobr? ?e m?? knihu co ti vyhovuje.



Jooo, j? si myslim ?e to dokonce i docela umim, nebo aspo? j? to ne?tu po dn?ch, ale podle toho jak to ch?pu, a kdy? to nech?pu tak nejdu d?l. tak?e nap??klad u ukazatel? jsem se seknul asi na 4 dny... :))



Blujacker:

J? sem upros?ed kn??ky: C++ za 21 dn? a moc se mi l?b?!!



Hmm, to se? asi jako j?... :ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
char zz = 167; cout << "Jak jde " << zz << "ivot?\n";
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Literatura — založil Piskar10110010

Literatura C++ — založil Linux

C# Literatura — založil song

Literatura — založil Piskar10110010

C# literatura — založil jadus.

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý