Ahoj, rád bych se ve budoucnosti zaměřil na SAP a jeho technologie. Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Napřiklad nějaké tutoriály k doporučení, knížky nebo tak něco?
Dík za každou radu, Ondra
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Ahoj, rád bych se ve budoucnosti zaměřil na SAP a jeho technologie. Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Napřiklad nějaké tutoriály k doporučení, knížky nebo tak něco?
Dík za každou radu, Ondra
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com