Dobrý den,
jak zprovoznit pod UnixWare Mono Beep? (MIDI - Console.Beep()) Pustil jsem speaker - a v terminálech/CMD shellech to jede. Takže i ve všech scriptovacích jazycích atd. Ale s Monem to ani nehlo. Kde je tedy pes zakopán?
Děkuji.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dobrý den,
jak zprovoznit pod UnixWare Mono Beep? (MIDI - Console.Beep()) Pustil jsem speaker - a v terminálech/CMD shellech to jede. Takže i ve všech scriptovacích jazycích atd. Ale s Monem to ani nehlo. Kde je tedy pes zakopán?
Děkuji.
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com