Ako ste zacinali? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ako ste zacinali? – Offtopic – Fórum – Programujte.comAko ste zacinali? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 1. 2007   #1
-
0
-

I > 13
II > 2
III> já ani něak moc neprogramuju... jenom html-php
IV >sem jednou od táty dostal knížku a ....
V >.... přečet sem tu knížku, pak hlavně tim ťe sem se díval na zdrojáky různýh stránek
VI >fakt nevim

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tom*p0
Stálý člen
13. 1. 2007   #2
-
0
-

I. > 16, v červenci mi bude 17 - tzn. že chodím do sexty
II. > 8 (ale berte to s rezervou)
III. > Mamka je programátorka informačních systémů ve VB, tak jsem se něco naučil
IV. > učil jsem se VB->HTML->CSS->Pascal->PHP->a určitě ještě něco přibude
V. > Ako ste zacinali? Nejdřív mamka, ale teď se jí už jenom občas na nšco zeptám, většinou se učím internetem, na HTML jsem absolvoval kurz + rok ve škole
VI. > Kam by ste to chceli dotiahnut alebo uz dotiahli? vývoj SW :ms_0265:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Don't waste your time, or time will waste you.
Majkee0
Newbie
13. 1. 2007   #3
-
0
-

tom*p :
tak to mas dobry ze to mas v rodine zavidim :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Decide0
Návštěvník
13. 1. 2007   #4
-
0
-

I. > 14 let
II. > Zhruba 1 rok
III. > To je relativní, rád sem pracoval s pracoval s počítačem
IV. > Já sem se učil přímo z tohoto portálu
V. > Koupil sem si jednu o programování v C++,ale byla příliš složitá na pochopení,tak se mi teď válí v šuplíku,no a pak sem si koupil ještě jednu o Delphi,s tou to bylo o něco lepší,ale taky sem to nedotáhl nějak daleko a pak mi kamarád řekl o tomto portálu a začal sem si tu dělat nějaké kurzy.
VI. > Já bych to nikam dotáhnout v programování moc nechtěl,já chci mít programování jenom jako koníčka,ale živit se tím nechci, mám jinou vizi o budoucnosti.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
16. 1. 2007   #5
-
0
-

I. > 25
II. > asi tak 2
III. > Asi díky škole, už na gymplu do nás lámali Pascal, ale tenkrát mě to ještě nechytlo, až na vejšce jsem začal HTML, CSS a PHP a pak když jsem psal diplomku tak jsem potřeboval byhodnoti dotazník tak jsem začal i Pythonem
IV. > Programujte.com, internet, nějaké knížky
V. > Začal jsem prohledáat net
VI. > S programováním asi moc daleko ne, protože to není můj obor, ale rd bych se dostal tak daleko že až budu někdy něco od "ajťáků" potřebovat tak abych to s nima mohl probrat :-) Jinak je to spíš můj koníček.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
myth
~ Anonymní uživatel
55 příspěvků
24. 1. 2007   #6
-
0
-

Majkee píše:#
# tom*p :#
#tak to mas dobry ze to mas v rodine zavidim :)



ono sa to len rozbieha necakaj ze ti skorej narodeni maju rodicov z IT, ale postupne sa to vyvazi

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Veronika0
Duch
16. 3. 2007   #7
-
0
-

25 - ja jsem narozdil od vas mlada, neberte mi iluze :)

K programovani jsem se dostala jak slepej k houslim - po vejsce jsem se rozhodla ze si to mladi prodlouzim a udelam si jeste doktorat. Skolitel mi nabidl jedno z temat PhD prace: udelej program, ktery pocita stabilitu skalnich svahu se zohlednenim nejistoty a pravdepodobnosti vstupnich parametru, ktera se bude simulovat treba monte carlem (ja jsem si zpocatku myslela ze je to naka nadavka :))

Takze posledni pul rok nedelam nic jineho nez cteni manualu k Fortranu a louskani zdrojaku ze 70.tych let, ze kterych bych mela vychazet (same GOTO sem a tam, proste silena prasarna). A posledni tyden jsem se koukla i na C++ (bala jsem se toho, ze je to na me moc slozite), ale uchvatilo me a rozhodla jsem se to udelat v tom. Takze travim noci na programujte.com a poctive delam ukoly z vasich kurzu :)

Mimoto jsem asi pred rokem zatouzila udelat si web a naskladat tam ty haldy fotek z cestovani po svete, obcas neco napsat atd. Tak se stalo, prvni byly ve Frontpagi (ano fuj). Postupne jsem zacla delat designy ve Photoshopu a HTML+CSS, hodne SEO. Ty weby me opravdu chytly a chtela jsem zkusit se tim i zivit, ale nemela jsem odvahu do toho jit, vystudovala jsem prece neco jineho.

Kam jsem to dotahla? 3 roky jsem projektovala mosty a ted jsem cca pul roku v nemecku na stazi v ramci doktor. studia. Tady jsem se osmelila, rekla jsem si ze de o h.vno a zkusila jit delat ty weby do jedne "IT firmy". Zatim je to v zacatcich, ucim se PHP, MySQL, prace s redakcnimi systemy - takze prace co me bavi a uceni, za ktere me zatim plati :) Uvidime co dal, za rok bych mela obhajit to Phd (doufam) a pak se uvidi jestli ze me bude spis stavebni ing. nebo "programator".

Obdivuju a zavidim (to neberte spatne), ze jste s programkem zacali uz tak brzo, nj holt mam co dohanet ze?:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
sn3d0
Věrný člen
16. 3. 2007   #8
-
0
-

Obdivuju a zavidim (to neberte spatne), ze jste s programkem zacali uz tak brzo, nj holt mam co dohanet ze?:)



Ked pridem do prace a pozriem sa z okna, vydim jednu stavbu. Akasi zahranicna developerska spolocnost nam pred oknamy buduje rozhialejsi business komplex.S kolegami casto cumime na to a len krutime hlavou ako toto ty ludia dokazu. Od projektu az po samotnu realizaciu stavby.Klobuk dole.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
retriwr0
Stálý člen
16. 3. 2007   #9
-
0
-

I. letos budu mít 17
II. opravdovému programování 3/4 roku a něco
III. bratranec a kamarád programují ve VB, já jsem si pak jednou náhodou (to berte trochu s rezervou) stáhl Delphi a tak jsem nějak začal
IV. sám, od září jsem si dal seminář programování, teď jsem asi tak pokročilý v Delphi a mírně pokročilý v Pascalu
V. net + knížka (ale tu bych bez průpravy z netu nikdy nepochopil)
VI. k maturitě ( :D ), beru to spíš jako koníček, ale člověk nikdy neví, tenhle obor má velkou perspektivu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You gotta do what you gotta do
Duch
16. 3. 2007   #10
-
0
-

I. 10let(skoro 11let)
II. 3roky
III. Strejda
IV. Zacinal jsem s Python, pak me dale motivoval Jython, a privadl mne do Javy, pak HTML, chtel jsem delat 2D hry tak C++, tedka se ucim PHP a MySQL
V. No radil mi strejda, dale jsem si kupoval knizky, pak jeden nas znamej
VI. chtel bych pak jit na VS o programovani

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zdeněk Haták0
Věrný člen
16. 3. 2007   #11
-
0
-

15.5
3roky
nidko
xhtml css, trochu php a sql...
co nejdál, zabezpečit rodinu,, a podobný kravinky co nás učí ve škoole

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
Peter D.0
Expert
17. 3. 2007   #12
-
0
-

Manq píše:#
# 15.5#
#3roky#
#nidko#
#xhtml css, trochu php a sql...#
#co nejdál, zabezpečit rodinu,, a podobný kravinky co nás učí ve škoole


:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
17. 3. 2007   #13
-
0
-

I. 17,5 roku
II. 5 let
III. Celkem sám. Koupil jsem si první magazín Chip a zkoušel dělat něco jako vlastní cd computer.
IV. Začínal jsem s HTML. Později přidal XHTML a CSS. Sémantika a validita se stali samozřejmostí. V poslední roce i 2D grafiku. No a odborné články tady na Programujte.
V. Asi už tři knížky no a internet
VI. Internetový analytik, nebo bych se chtěl věnovat internetovému marketingu, grafice a psaní článků.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Jaysk8
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
4. 4. 2007   #14
-
0
-

ghzdftghtfh

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pinkava Pavel0
Stálý člen
4. 4. 2007   #15
-
0
-

I. > 23
II. > 7 let
III. > Samouk (MS-DOS/Qbasic, Borland Pascal, momentalne C/C++, Python, Php, BASH
IV. > Samouk (zkoumani zdrojovych kodu, pozdeji knihy)
V. > samouk - knihy - pratele (programatori)
VI. > Momentalne student informatiky, sen: vyvojar/programator Gnu/Linuxu, nebo aplikaci pro linux

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Něco tak nepatrného, jako je mávnutí motýlích křídel, může způsobit uragán, který zasáhne celý svět. -- teorie chaosu --
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
4. 4. 2007   #16
-
0
-

I. 13
II. 3-4
III. Byl jsem v herním klanu, můj CL udělal web, který se mi nelíbil a tak jsem si musel udělat lepší :) Pak mě to chytlo :)
IV. Začínal jsem přes HTML, pak dlouho nic, následně jsem si rozšířil obzor o CSS, PHP a nakonec databáze (MySQL). teď jsem pokročilý php kodér, ale přecházím na C++, SDL a OpenGL (nebo Win32 API a DirectX)
V. Zoufale :) Můj první web měl obrázek na pozadí a sotva viditelný text. Chybějící hlavička a tagy html normálka. Text upraven přes <font> ... Vše jsem se učil sám ze zdrojáků (jak html, tak php scripty) a pomáhaly (jí) mí přátelé :)
VI. Naprogramovat 3D hru

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
ProgDan0
Stálý člen
4. 4. 2007   #17
-
0
-

I. > 15, brzy 16
II. > 4-5 let
III. > táta mi dělal programy v Qbasicu, pak mě to naučil no a pak už se to se mnou vezlo...Delphi, HTML, CSS, PHP, C++, Python.....
IV. > základy QBasicu mi ukázal táta, dál jsem se učil podle nápovědy...další jazyky jsem se naučil díky programujte.com
V. > první program v Qbasicu byla kalkualčka: zadejte A, zadejte B a na obrazovce se objeví součet, provní program v Delphi byl prázdný formulář :) a první web byl ve Wordu..nějaká hrůza už si ani nepamatuju
VI. > Chtěl bych se dostat do nějaké společnosti zabývající se vývojem softwaru pro Windows, případně do nějaký firmy kde se dělaj weby (a která jede na Linuxu :D )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Collecting data is the first step to the wisdom, but sharing data is the first step to the community.
takinoo0
Newbie
5. 4. 2007   #18
-
0
-

1.- 14
2.-pol roka
3.-kamoš ma k tomu priviedol a.......chytilo ma to a strašne ma to baví.....
4.-začínal som HTML,CSS,JS,PHP a z programovacích C.
5.-učil som sa sám z iínternetu a teraz si kupujem aj knihy
6.-chcel by som byť programátor.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Lajmon0
Věrný člen
10. 4. 2007   #19
-
0
-

Majkee píše:#
# Binary > a v cem tedy kodis?(nejradeji/nejvic)


Visual Basic, Visual C#

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ghekon0
Návštěvník
12. 4. 2007   #20
-
0
-

I. > 14 a půl.
II. > To je docela relativní, pokud bereš jako programování i HTMLm CSS, JavaScript popř. PHP, tak 2 roky, pokud bereš jako programování jen C/C++/Pascal/Java atd. tak 0,5 roku.
III. > Vždy jsem byl "jiný". Nikdy mě nebavili vysedávat v čajovnách, jezdit na skateboardu atd. Ikdyž i já jsem jednu dobu hrál CS, ale to už je dávno :). Motivoval mě nejspíš můj kamarád, který pro mne oběvil Ameriku když mi ukázal v sekundě svůj první web postavný na framech se zeleným pozadím a červeným textem... Ale pro mne to bylo něco úžasného, a tak jsem se začal učit HTML/CSS/JavaScript pak PHP a od toho už byl kousek k Pythonu a C++.
IV. > Viz. předchozí.
V. > Měl jsem a mám docela velkou oporu v mém zkušenějším kamarádovi. Pak jsem si začal jak blázen kupovat knihy a už mi to zůstalo - "Jazyk od kterého nemáš knihu, nebo alespoň vytištěnou referenční příručku neumíš" :D
VI. > Rozhodně bych se chtěl programováním nebo IT celkově živit, klidně i jako manažer :). Kam jsem to dotáhl? Nějaké to umístění v soutěži, ale nic víc :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Martin Valent0
Stálý člen
12. 4. 2007   #21
-
0
-

I. - 16.
II. - 4,5.
III. - Starsí kamosi.
IV. - Vdaka knihám, a zacal som s pascalom.
V. - Knihy, sám.
VI. - Mat veeela vedomostí‼‼

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
ChaoticRoman
~ Anonymní uživatel
15 příspěvků
12. 4. 2007   #22
-
0
-

1. teď mi bude 19
2. 7 let
3. tatík pracoval jako programator, ale mě to samotného začalo bavit...
4. no ta řada byla: BAT soubory (ale na té nejvyšší úrovni :), HTML, Css, JavaScript,
Visual Basic, Pascal (to přišlo s gymplem), no a teď se učím C++ a Win32Api
5. knihy, většinou, teď už internet
6. dostat se na vysokou, udělat ji a stát se uznávaným inženýrem :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Václav Zelina
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
15. 5. 2007   #23
-
0
-

už je mi 14 let a pracuji pro Microsoft začínal jsem na css a pak jsem přestoupil na php ale to mě nebavilo tak jsem začal dělat v baltíku, naučil mě to můj stríc on mimochodem delá popelířeu microsoftu. Umím se také nabourat do matrixu a sem velký hacker !

PISTE MI NA MAILA sylvestr.11@seznam.cz prootže svuj email který je ZELINA.V@microsoft.com nesmím nikomu dávat ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
15. 5. 2007   #24
-
0
-

jj, a stríc se píše s tvrdým;) lol:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jan Sedlák0
Expert
15. 5. 2007   #25
-
0
-

I. Jsem čerstvý 16-tník
II. Zhruba čtyři roky
III. V šesti letech jsem dostal vlastní PC. Když je člověk na PC od šesti let, dostane se k ledasčemu. Ale u hraní her (progaming, maybe) a u programování jsem už zůstal
IV. Začínal jsem asi v pěti letech (ještě na dědově PC) na Baltíkovi (byl to první program, který jsem používal a doteď mám doma originální disketu), pak dlouho nic, pak jsem se dostal k Flashu, tudíž jsem se naučil Action script (pro začátek a pro další využití asi není zrovna nejvhodnější, že?) pak sám C/C++ a nyní jsem se (s gymplem) dostal k Pascalu - takže jsem vlastně šel téměř pozpátku
V. Vlastní zkušenost, google.com, wikipedie.org, programujte.com a pár knížek.
VI. Živit se IT průmyslem, od programátora, po manažera.

Co si tak čtu, 4 roky programování jsou docela dost, ale "čistého" programování to je tak rok. A ještě k tomu jsem měl velké skoky mezi jazyky, téměř žádný jsem se nenaučil POŘÁDNĚ, vždycky jsem skončil po chvíli, vlastně poprvé naostro jsem teďka začal Pascal <- začali jsme ho dělat ve škole, a vzhledem k tomu, že tam už jde o známky, taky že mě to baví a taky že chci být nejlepší (PC je jedinej obor, ve kterým chci být "lepší, než ti nejlepší", který ve mě vzbuzuje soutěživost... a samozřejmě PC hry.) Jinak co se týče zkušenosti s PC to je těch devět let.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan0
Newbie
16. 5. 2007   #26
-
0
-

Mam par na vas par otazok
I. > 13 let mi je.
II. > No spíš chvílema (x)html a css. Tzn. neprogramuju :-)
III. > Jsem si takhle chtěl udělat web, začal jsem s wysiwygem a přešel na kód protože mě to bavilo.
IV. > No já se učil vsechno sám. Ale přece jen jsem to zvlád.
V. > Prostě jsem se k počítači a studoval jakpsatweb.cz
VI. > No nevim kam jsem to dotáh, ale chtěl bych dělat webovou grafiku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj osobní web na http://janmusil.name.
pali6
~ Anonymní uživatel
30 příspěvků
3. 6. 2007   #27
-
0
-

I. > 11
II. > 5 alebo 4
III. > V škole sme sa museli učiť (v 1. triede) učiť Baltíka (detský ikonografický programovací jazyk)
IV. > Začínal som s Baltíkom. Moje úspechy iba v Baltikovy 2. na medzinárodnom kole.
V. > Internet, Knihy
VI. > Netusim kam by som to dotiahnut chcel, a este som to nikam nedotiahol

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
pali6
~ Anonymní uživatel
30 příspěvků
3. 6. 2007   #28
-
0
-

Ja som asi najmladsi clen fora.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
3. 6. 2007   #29
-
0
-

To pali6: ale ne, pakingovi je 10

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Mixxy
~ Anonymní uživatel
179 příspěvků
4. 6. 2007   #30
-
0
-

Mam par na vas par otazok
I. > Jezisku na krizku, dyt tady je to jak u nas na diskotece. Samej 15nik... Je mi 22
II. > Huuuuuuuuuu... mno, asi 7 let, jo 7 let.
III. > Prvnotnim impulzem bylo privezeni popularniho Atari 800XL a prvni shlednuti zdrojovych kodu jednoduchych aplikaci a zjisteni, ze na tom programovani vlastne nic moc tezkyho neni!
IV. > Na zacatku nebylo nic, akorat nejaky tupy hledeni do zdrojovych kodu, pozdeji jsem se v tom trosku otrkal a od Basicu jsem to vzal pres Visual Basic a Java Script az k PHP. Ten me uplne uchvatil. Tedka delam ve 2 webdesignerskych firmach, pac jsem musel ze zdravotnich duvodu na rok prerusit vysku a muj den vypada tak, ze rano si sednu ke komplu a vecer od nej odlezu :(
V. > Na zacatku nebylo skoro nic :D Case jsem si sehnal tenouckou knizecku k Basicu, ta mi dala takovy "zaklad". Pak mi kdosi dal knizku k Visualbasicu, tam jsem se poprve dostal nekam dal. A pak uz nastala doba internetu, takze fora,...
VI. > Ja se necham prekvapit :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Bednařík0
Super člen
5. 6. 2007   #31
-
0
-

I. > 21
II. > 8
III. > Okouzlen internetem jsem někdy na základce začal dělat internetové stránky (HTML a CSS) a začal jsem programovat v PHP.
IV. > Na střední jsem začal s programováním mikroprocesorů x51 a časem AVR v assembleru a C. Taky jsem se na střední setkal s Pascalem a Delphi. Na vysoké mě chytlo C a C++. Časem jsem začal taky s JavaScriptem. A před pár dny jsem objevil Python, který mě uchvátil.
V. > V PHP jsem začínal s "PHP Biblí" od jiřího Koska :) A zbytek hlavně sám s internetem, něco málo VŠ skripta.
VI. > Chci namakat Python, ať můžu konečně hodit PHP do koše, snad navždy. Taky bych si chtěl rozšířit znalosti C++, mrknout na Ruby a pořádně kouknout na Javu, prý jí patří budoucnost, ale to kdosi říkal o němčině taky :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
bortak
~ Anonymní uživatel
75 příspěvků
5. 6. 2007   #32
-
0
-

14
3
ja rad zkoumat internet
ja rad dobry to python
asi nevim no asi hmm myslim ale jo asi nekdy vyhackovat
googla a soudne za to dostat jen pokutu :DDDDD

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
5. 6. 2007   #33
-
0
-

ja rad zkoumat internet
ja rad dobry to python


lol, to je čeština;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Zelenáč
~ Anonymní uživatel
1132 příspěvků
5. 6. 2007   #34
-
0
-

Zelenáč píše:#
# I. > 14#
#II. > 5 let#
#III. > Nooooo pres Playstation 2... V te dobe kdy jsem ho dostal staly hry na nej neco okolo 2500 tisice.. Mel jsem jich malo a tak jsem tam jednou strcil takove to cedo s demama, ukazkama atd. a spustil jsem si jakysi YBASIC.. Uz tam byl naprogramovany snake a potom, co jsem ho metodou pokusu-omylu prebarvil na modro jsem si rekl, ze programovani je neco, co se proste musim naucit......#
#IV. > No protoze byl deda jediny z meho okoli, kdo neco vedel o pocitacich, sel jsem za nim a ten mi rekl neco o QBASICU.. Po tejdnu jsem si uvedomil, ze je to blbost a jakymsi zahadnym zpusobem jsem se dostal k webovym strankam, takze HTML, CSS, JavaScript, PHP. Ted se snazim zvladnout C++ a taky neco z OpenGL, posledni dobou SDL, protoze jsem presel na Linux...#
#V. > saaaaaaaaaaaaam (internet)#
#VI. > to fakt nevim


Můžu update?
VI. > Rád bych byl v týmu nějakejch děsně suprovejch lidí vyvýjejícím hry ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč
~ Anonymní uživatel
1132 příspěvků
5. 6. 2007   #35
-
0
-

To bortak: a co bys na něm chtěl "vyhackovat"? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
5. 6. 2007   #36
-
0
-

To Zelenáč: třeba Google Adsense :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý