Potřeboval bych získat ID znaku a uložit ho do proměnné. když to udělám takhle tak mi eclipse hlásí: The static field KeyEvent.VK_DOWN should be accessed in a static way.
private KeyEvent e;
private int DownButton=e.VK_DOWN;
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Potřeboval bych získat ID znaku a uložit ho do proměnné. když to udělám takhle tak mi eclipse hlásí: The static field KeyEvent.VK_DOWN should be accessed in a static way.
private KeyEvent e;
private int DownButton=e.VK_DOWN;
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com