IRC ?? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

IRC ?? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comIRC ?? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Majkee0
Newbie
13. 1. 2007   #1
-
0
-

forum by fungovalo dal preci jen na IRC by chodili spise notoricti koderi(pokecat,vymenit nazory,vzajemne se poucit)...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Majkee0
Newbie
15. 1. 2007   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Majkee0
Newbie
17. 1. 2007   #3
-
0
-

ale no tak to chcete rict ze se snazim zbytecne.IRC neni zas takova zatez.Muzete si hodit status AFK a IRC minimalizovat (nebojte zabira malo pameti)a delate neco jinyho.Proste free neni to ze by ste museli furt zapinat/vypinat IRC ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
marek0
Stálý člen
17. 1. 2007   #4
-
0
-

Ako nic vzlom ale tento kanal by ste mohli aspon trosku podporit...neverim ze na to kaslete....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
18. 1. 2007   #5
-
0
-

To myky: Já jsem několikrát říkal, že IRC podporovat nebudeme z MNOHA důvodů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
marek0
Stálý člen
18. 1. 2007   #6
-
0
-

to Curo: preco ??? viem ze to nieje dokonaly kanal ale poznas nieco lepsie kde by sa tito ludia mohli stretnut a pokecat medzi sebou a pomahat si?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
18. 1. 2007   #7
-
0
-

To myky: fórum?
1) archivace dat
2) vyhledávání
3) pernamentní přístup
4) sledování témet
5) jednoduchý přístup
6) podpora redaktorů
...
Co mluví pro IRC?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Majkee0
Newbie
18. 1. 2007   #8
-
0
-

rychlost,moznost reseni vsemoznych problemu,archivace(logy),vse je o rychlem reseni (debata o novych clancich,novinek atd.),3 kliknuti mysi a jsem pripojen na IRC ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
18. 1. 2007   #9
-
0
-

moznost reseni vsemoznych problemu - to je výhoda oproti fóra?
archivace(logy) -""- ?
vse je o rychlem reseni (debata o novych clancich,novinek atd.) -""- ?
3 kliknuti mysi a jsem pripojen na IRC ;) - 1 klik a jste na fóru :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Majkee0
Newbie
18. 1. 2007   #10
-
0
-

1 klik a jsem na foru?
sorry za flame ale to zas tak pravda neni i kdyz mas danou zalozku na programujte.com/forum.php tak ne kazdy ma auto login (takze se musis prihlasit) a i kdyz to mas v zalozkach tak musis rozjet roletu zalozek a kliknout (tedy pokud beru v uvahou autologin a to ze mam zalozku v liste tak to potom je na jeden klik,ale stejne se musis dostat do sekce a to je dalsi kllik ;) ale to uz je zbytecny rozebirat pokud ses tak mooc proti IRC tak kanal rusim a je zbytecny ho mit pokud nema nekdo jiny nazor)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Josef Vítů0
Super člen
18. 1. 2007   #11
-
0
-

IRC bych nezaváděl, stačí jeden kvalitní zdroj pomoci a to fórum je.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Majkee0
Newbie
18. 1. 2007   #12
-
0
-

josi.ow
nejde o pomoc ale vzajemnou bleskovou komunikaci

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tommz.0
Stálý člen
19. 1. 2007   #13
-
0
-

IRC je dobrá věc, já bych ho třeba používal ... (a archivace dat? k čemu? o některých věcech je lepší diskutovat)

Ale spíš bych byl pro [podtrzene]mailing list[/podtrzene], mnohem rychlejší než fórum, člověk si ho může číst přes email klienta, je to přehlednější a i ta archivace tam docela slušně jde. (a mnohem lépe než na fóru -> zkuste si zálohovat tohle fórum na disk )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Lajmon0
Věrný člen
19. 1. 2007   #14
-
0
-

To all: tiež som zastával názor pre vytvorenie niečoho podobného, ale porozmýšlajte nad Curovimi slovami, je to praktickejšie a silnú úlohu má aj spomínaná archivácia

To Curo: a čo SZ, ako na bývalej nástenke ? myslím, že dobrý nápad, ale možno ťažko realizovateľný, lebo pri toľkých useroch ... myslim, že sa to neopatí

Najlepšie je zvyknúť si na fórum, nakoniec zistíte, že mu nič nechýba (pre každého individuálne :D)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
20. 1. 2007   #15
-
0
-

SZ (PM) v nové verzi Programujte se dočkáte :)
Archivace JE nutná, předstvte si, že bychom vždy po týdnu mazali články.. psali bychom je stále znova? Baviloby nás to?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Zdeněk Večeřa
~ Korektor
0
Grafoman
25. 1. 2007   #16
-
0
-

To Majkee: IRC přeci nemůžeš srovnávat s praktičností fóra. Fórum je od toho, kde se položí dotaz, lidé odpoví, padnou nějaké názory a konec. Kdo bude později chtít, jednoduše si požadovanou informaci dohledá.
IRC můžeš využívat na kecání s kamarády, třeba když děláte na nějakém projektu. Tečka. IRC je zcela bez smyslu u portálu s několika tisíci návštěvníky za den. Oni chtějí najít informace, ne IRC.

Curo píše:#
# bychom vždy po týdnu mazali články.. psali bychom je stále znova? Bavilo by nás to?



hihi :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
marek0
Stálý člen
25. 1. 2007   #17
-
0
-

to Zdeny: Podla mna Majkee islo prave o to aby tych ludi co sapotaju okolo tohto servra tak aby tu bol nejaky komunikacny kanal kde by sa ludia
mohli pobavit,pokecat....jasne ze nad toto forum nieje nic ale Majkee chcel spravit nieco kde by sme mohli pokecat :) a mozno niekedy spravit nejaku
session :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Irc — založil myky

IRC bot — založil Honza

Irc programujte? — založil to_jsem_ja

Miranda + irc — založil alexej

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý