Ahoj,
mám malý problém, potřeboval bych od vás radu, pokud by jste mi chtěl někdo pomoc.
Naprogramujte nahrávání obrázků na profil, stejně tak jak to chodí na sociálních sítí.
Vím, že by to mělo být spojené s id uživatele. Ale kodově jak to zapsat, to bohužel nevím.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.106.–
Zjistit počet nových příspěvků
































