Statistika nejčastěji tažených čísel – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Statistika nejčastěji tažených čísel – .NET – Fórum – Programujte.comStatistika nejčastěji tažených čísel – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Drenar
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
15. 11. 2013   #1
-
0
-

Zdravim,

Dostal jsem za úkol udělat program, který vypíše nejčastěji tažená (vyskytující se) čísla. Měla by to být čísla sportky tudíž 1 - 49. Mám představu že by se čísla načítala z textového souboru a každé přečtené číslo by se při přečtení někam zapsalo, aby se vědělo, kolikrát už prošlo. Následně by se vyhodilo 6 nejčastěji přečtených čísel. Na programování jsem bohužel absolutní antitalent, tak žádám o radu někoho ze zkušenějších. Napadlo mě to řešit nějak přes pole, kde bude každé číslo a k němu se budou přičítat hodnoty, ale bohužel nemám tušení jak to udělat a jestli by to tak vůbec šlo. Budu bych rád za jakoukoliv radu a pomoc při sepisování programu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:8390:ede:dd7e:1...–
Seph
~ Anonymní uživatel
37 příspěvků
15. 11. 2013   #2
-
0
-

Použij asociativní kontejner, v kterým si zaznamenáš, kolikrát se jaké číslo vyskytlo. Pak vypiš šest s největším výskytem. Toť vše.

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.252.–
Drenar
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
17. 11. 2013   #3
-
0
-

#2 Seph
Ahoj, díky moc za radu. Možná sem měl zmínit, že jsem spíš začátečník a že o tom moc nevim :( Nebylo by možné poskytnout nějaký návod jak na to? Případně nějaký kód, ze kterého bych to pochopil a dotvořil ho, aby splňoval ty podmínky. Budu vděčný za cokoliv.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:8390:ede:89c9:5...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý