Normálne si vytvorím v maine ostream text a túto premennú text si chcem poslať do funckie, kde s ňou chcem pracovať. Lenže nejako mi to nechce tá funkcia vziať
void funckia(ofstream text);
ofstream text;
funckia(text);
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Normálne si vytvorím v maine ostream text a túto premennú text si chcem poslať do funckie, kde s ňou chcem pracovať. Lenže nejako mi to nechce tá funkcia vziať
void funckia(ofstream text);
ofstream text;
funckia(text);
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com