TV karta – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

TV karta – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comTV karta – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

15. 1. 2007   #1
-
0
-

Mam ASUS P7131 Hybrid (distro Ubuntu 6.06) a ptam se jak to zprovoznit?? Doufam ze mi sem nebudete psat, ze na netu toho je spoustu.. Proste bych chtel naky jednoduchy srozumitelny navod pokud mozno v me materstine.. Prosiiiiiiiiiiiiiiiiim

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
15. 1. 2007   #2
-
0
-

No kdyz dam scan tak mi to hlasi

FATAL: failed to open '/dev/dvb/adapter0/frontend0': 2 No such file o r directory

Pomozte nekdo,plssssssssssssssssss

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
16. 1. 2007   #3
-
0
-

Taxem hledal a výsledků ja opradvdu poskrovnu. :( Zkus přes nějaký FREE translator přelouskat tuhle stránku a odkazy k ní související: https://help.ubuntu.com/community/Asus_P7131_Dual (je tam i odkaz na wiki).
Pokud se ti podaří najít FR->CS translator zkus zabrousit zkrz google na http://ubuntu-fr.org/, kde se zrovna rozebírá ten tvůj typ. Přiznávám, že bych to i z té angliny dokázal přeložit, but I´m to lazy, sorry. :) Až se budu fakt nudit(což je velmi nepravděpodobné), tak bych to někam hodil jako howto. Možná bych byl ale ochotný přeložit nějaké nepochopitelné pasáže, avšak do celého se mi vůbec nechce.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
16. 1. 2007   #4
-
0
-

Francouzky umim jen "dobrou chut", angličtina je celkem v pohode, ale prece jen mam cestinu nejradsi ;-) Jinak se mi to vcera podarilo nastavit... Mel jsem card=0 a nekde jsem se docet, ze to musi byt card=78.. no jen by me zajimalo, co to "card" vlastne je??? Ted mam prozmenu jiny problem: "TUNING FAILED!!".. Kdyby nekdo pomohl... Jinak bych se jeste chtel zeptat jaky program???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
18. 1. 2007   #5
-
0
-

MythTV.. Nema tu nekdo zkusenosti s nastavovanim tohoto programku??? Chci prijimat analogovy signal a mythtv-setup mi porad hlasa DVB Input... Ci se to nastavuje nekde jinde?? A jak mam naladit programy??? Plsssssssssssssssss poradte nekdo...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

TV karta — založil hornster

Grafická karta — založil dragon124

Graficka Karta — založil Marecek

Sitova karta — založil Zelenáč

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý