Nevite proc mi nefacha tenhle prikaz?
system("C:\\Users\\design\\Desktop> md nova_slozka");
- co ktomu musim includovat? jen iostream?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
uzitecnejsi by bylo includovat hlavickovy soubor, ve kterem je definovana funkce system
a ten prikaz co se chces pokusit spustit vypada vcelku nesmyslne
mozna neco jako "mkdir c:\\...\\nova_slozka" by fungovalo lip
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com