posielam na tlačiareň jednotlive znaky char(x) a všetko je OK
len mi chýbajú nejaké písmená s makčenmi...
aj keď pošlem znak ň (char(229) myslím) tak mi miesto ň napíše hieroglyf
ako dosiahnuť vytlačenie ň ? nevie niekto ?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Manual tlačiarne sa nenašiel.
Aj na webe to bol kus problem ale našiel sa manual inej tlačiarne a kupodivu to "fungovalo"
problem alebop teda moja skúsenosť...
pri odosielaní znakov do tlačiarne treba dať pri každom riadku inštrukciu aby sa zmenila znaková sada, inak to nefunguje. neviem prečo, neeerozumiem ,ale neriešim, to je najmenej, hlavne že to ide
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com