Rozdělení zrojáku na 2 části a sestavení programu – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Rozdělení zrojáku na 2 části a sestavení programu – C / C++ – Fórum – Programujte.comRozdělení zrojáku na 2 části a sestavení programu – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

3. 1. 2014   #1
-
0
-

Dobrý den.

Pracuju v Code Blocks. Mám napsaný program uložený jako program.c. Tento zdrojový kód je ale moc dlouhý a nepřehledný, rád bych ho rozdělil na 2 části - na program1.c a program2.c. Mohli byste mi prosím napsat co se
všechno musí udělat (odkaz z 1 zdrojáku na druhý,...) abych to mohl provést? Děkuju

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.195.–
Kit+15
Guru
3. 1. 2014   #2
-
0
-

#1 DVNanakin
Co znamená "moc dlouhý"?

Jednoduše vezmi funkce, které ti v hlavním programu překáží a dej je do samostatného modulu. K němu uděláš hlavičkový soubor, který includuješ do obou zdrojáků. Kompilovat je můžeš naráz nebo každý zvlášť.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.174.34.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
3. 1. 2014   #3
-
0
-

#2 Kit
jj, děkuju, právě na to jsem se chtěl zeptat, jen jsem nevěděl, jak to nazvat - hlavičkový soubor - zkusím o tom něco vyhledat na netu

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.195.–
3. 1. 2014   #4
-
0
-

#3 DVNanakin
#2 Kit
Neznáte náhodou nějakou stránku, která se tím zabývá?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.195.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 16 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý