Lokalni wiki – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Lokalni wiki – Software – Fórum – Programujte.comLokalni wiki – Software – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené — příspěvek s řešením.
TuTi_fruTi0
Newbie
6. 1. 2014   #1
-
0
-

Ahoj, nevite nekdo o nejaky systemu, kde by bylo mozne si vytvaret neco jako lokalni wiki?

Vetsinou si pri studiu nove technologie zapisky delam na papir, ale mam uz hromadu sesitu a tak nejak se v tom ztracim, proto premyslim, ze si vse prepisu do PC. Puvodne me napadlo to prepsat v TeXU a potom pomoci python a sqlite udelat nejaky jednoduchy system na ukladani....ale pokud by bylo uz neco hotove (verim, ze urcite ano) radsi bych vyuzil jiz hotovy software.

Chtel bych aby ten system podporoval neco jako v kladani zdrojoveho kodu nejlepe se zvyraznenim syntaxe.

Diky Vitas.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.212.29.–
Řešení
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
6. 1. 2014   #2
-
0
-
Vyřešeno Nejlepší odpověď

Dříve jsem využíval TiddlyWiki

http://blog.vworld.at/2009/04/20/tiddlywiki-a-javascript-only-wiki-engine/

ale s moderními prohlížeči, které automaticky rozhodují o tom, kam se bude stránka ukládat a jak se bude soubor jmenovat, se to stalo nepoužitelným.

Přešel jsem na ScrewTurnWiki, viz

http://www.microsoft.com/web/screwturnwiki

což je plnohodnotná wiki (vyžaduje IIS a SQL Server). Zvolil jsem ji, protože jsem .NET programátor a IIS i SQL Server mám tak jako tak na svém PC nainstalovaný a není pro mne problém takovou aplikaci spustit a nakonfigurovat. Po zkušenosti už bych se k tomu javascriptovému mrzáčkovi nevracel a určitě bych obětoval čas na plnohodnotné řešení - vždyť to člověk používá pořád po dobu několika let.

Doporučuji vygooglit seznam wiki enginů a vybrat si takový, který odpovídá Tvým znalostem. Jestli umíš PHP, zkus MediaWiki, je vynikající. Jinak si vyber podle databáze nebo programovacího jazyka, se kterým umíš.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.60.–
TuTi_fruTi0
Newbie
6. 1. 2014   #3
-
0
-

Super dik, to slovicko engine mi chybelo ve vyhledavani :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.212.29.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Lokalni promenne — založil BigBear

Lokalni promenna — založil BigBear

Lokalni extremy — založil Grav

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý