Zamknute vlakna – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zamknute vlakna – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comZamknute vlakna – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
10. 2. 2014   #1
-
0
-

Bylo by fajn, kdyby se nezobrazovala u zamknutych vlaken moznost pridani prispevku a psalo to, i kdo to zamkl, v pripade admina i proc.Pripadne zamykani omezit jen na admina.

Chtel jsem pridat do tohoto vlakna a zas mi to psalo, ze nemam nektera pole vyplnena, misto toho, aby napsal, ze je to zamknute. Je to desne matouci.

http://programujte.com/forum/vlakno/26496-php-regex-problem/#p187276

??? Nerozumim, proc by ti mel odpovidat nekdo okamzite. Bezna odpoved je tak min do 2 dnu, vycerpani moznosti zhruba do 7, kdy uz asi nic noveho nikdo neprida, ale muze se i to stat. Navic, reg. vyrazy ovlada jen malo lidi.

Nevim, jak moc se na to muzes spolehnout. Bylo by fajn, kdyby jsi mel puvodni vstup v konkretnim formatu, treba CSV, na to ma php parsovaci funkce. V CSV ale plati pravidlo, ze kdyz je to dvoj-uvozovka, tak se musi pridat jeste jedna. A v tom pripade by tvuj regular selhal.
2 "[F2P]DarkWarior" STEAM_0
2 "[F2P]DarkWarior ""CZ""" STEAM_0

"vybrať iba mena aby mi ukazovalo a potrebujem ešte aby mi zobrazilo aj to číslo STEAM_0:1:0123456789"
# 2 "[F2P]DarkWarior" STEAM_0:1:70204340 06:46
"([^"]+)"\s+(\S+)

^ - zacatek radku ($ konec radku)
# mozna \# - krizek
\s+ - prazdne znaky v poctu 1-n (tabelatory, mezery)
\d+ - cislo 0-9 v poctu 1-n

To je vse ale za predpokladu, ze v tom steam neni zadna mezera az do toho casu. Ale netestovano :) Ja bych takovyto vstup vubec nebral, pokud by nemel standard format, abych ho nemusel resit nejiste regulary.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:400:0:5efe:...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
24. 2. 2014   #2
-
0
-

Jeste bych mel k tomu mozna napad. Zavedl bych JS kod, ktery by podle datumu posledniho prispevku vypsal dole hlasku

t>30 dnu: Toto vlakno bylo uzamceno z duvodu neprispivani. Pokud chcete vlakno znovu otevrit kliknete zde ...  Mozna spise chcete zalozit vlakno nove, kliknete zde ... (a nezobrazil by se formular pro prispivani)

t<30: Zobrazil by se normalne formular pro prispivani.

Ani bych to neresil asi na strane php. Spis jde o to, aby lide zbytecne neotvirali stara temata z roku 2012. Ted jsem v jednom zahledl prispevek pro zalozeni noveho tematu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:400:0:5efe:...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Vlákna — založil blackman.ce

Vlakna — založil insider

Vlákna — založil Tayson

Vlákna — založil delphak

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý