Ahojte,
možná budu mít blbý dotaz, ale zajímá mě to. Dělám deskovou hru dámu, kde mám Picturebox s hraci plochou, na které kliknutím myši vybírám figurky k následnému tahu. Normálně by člověka napadlo použít událost MouseClick. Ovšem všiml jsem si, že když použiji událost MouseDown, tak je reakce myši na kliknutí do plochy rychlejší. Je tedy možné, raději použít MouseDown namísto MouseClick?
Předem děkuji za odpovědi.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.92.52.–
Zjistit počet nových příspěvků
































