Mozilla FifeFox – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Mozilla FifeFox – Software – Fórum – Programujte.comMozilla FifeFox – Software – Fórum – Programujte.com

 

Decide0
Návštěvník
19. 1. 2007   #1
-
0
-

Čus lidi,
mám náseldující problém s Mozillou. Včera,jak byly ty bouřky,mi chvíli nešla Mozilla, teď jde, ale má to pár much.
Za prvé) Neotevírá se mi Maximalizovaná,i kdyý jí zmaximaliziji a pak jí vypnu,stejne se neotevře maximalizovaná, za druhé) Měl sem tam pár záložek pod hlavním panelem,ty zmizely a teď když tam chci dát novou záložku,tak jí tam dám, ale po vypnutí a zapnutí Mozilly už tam zase neni.
Pls, poraďte co s tím.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Petr Hartl0
Grafoman
19. 1. 2007   #2
-
0
-

Mě se taky občas stává že se mi FF neotevře maximalizovaná.S těma lištama nwm.Zkus jí odinstalovat,vymazat všechny složky který tam po FF zbydou.Pak to zkus nainstalovat na jinej disk,ale to nejspíš nebude mít vliv...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
DeaLer+2
Hero
19. 1. 2007   #3
-
0
-

Tokan píše:#
# Mě se taky občas stává že se mi FF neotevře maximalizovaná.S těma lištama nwm.Zkus jí odinstalovat,vymazat všechny složky který tam po FF zbydou.Pak to zkus nainstalovat na jinej disk,ale to nejspíš nebude mít vliv...


Možná bude. Pravděpodobně došlo k pádu PC a FF špatně uložil profil a ten je teď poškozenej (nevim proč, ale myslím, že ho následně nedokáže opravit). Zkus to přeinstalovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Decide0
Návštěvník
19. 1. 2007   #4
-
0
-

to sem zkoušel a pořád to nejde

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
DeaLer+2
Hero
19. 1. 2007   #5
-
0
-

Decide píše:#
# to sem zkoušel a pořád to nejde


A došlo po odinstalaci k úpnému smazání profilu? Kdyžtak to zkus hodit na jinej disk - jestli máš tu možnost.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Decide0
Návštěvník
19. 1. 2007   #6
-
0
-

OK,zkusím to

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Decide0
Návštěvník
19. 1. 2007   #7
-
0
-

Tak sem to zkusil a pořád to nejde,už fakt nevim.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
19. 1. 2007   #8
-
0
-

To Decide: Profily se ukládají do nějaké složky v Documents and.... Musíš to najít a vymazat tam.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Decide0
Návštěvník
19. 1. 2007   #9
-
0
-

já to nemůžu najít

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Martin0
Grafoman
21. 1. 2007   #10
-
0
-

Decide píše:#
# já to nemůžu najít


zobraz si skryté soubory. documents and settings - tvůj učet - data aplikací - moziila . nevim mám operu ale ta cesta by měla být nějak takhle.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Decide0
Návštěvník
21. 1. 2007   #11
-
0
-

Už to jde,děkuju moc.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Jakub Lajmon0
Věrný člen
24. 1. 2007   #12
-
0
-

no neviem, či to nejak suvisi, ale mne sa z neznámych dôvodov trocha popresúvala opera, nič nebolo tam kde malo byť ... záložky, pošta, prenosy ..... proste hruza, nakoniec som to muselreinstalovat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jura0
Duch
3. 2. 2007   #13
-
0
-

a kdes to našel to nastavení?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Decide0
Návštěvník
3. 2. 2007   #14
-
0
-

Ve složce Document and Settings...Tam si nech zobrazit skrýtý soubory a uvidiíš tam složku Data aplikací...no a tam pak najdeš Mozillu a smažeš profily.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
jaja
~ Anonymní uživatel
43 příspěvků
9. 4. 2007   #15
-
0
-

mam problem s mozillou kdyz mam seznam jako domovskou stranku nejde se mi prihlasit na mail co mam delat na exploreru to jde normalne ale na mozille ne

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Hartl0
Grafoman
9. 4. 2007   #16
-
0
-

a na jiný meily to jde? zkus třeba gmail. koukni jestli nemáš blokovaný cookies

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Borias
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
2. 6. 2007   #17
-
0
-

Ahojte lidi, mám takový problém, už si s tím nevím rady. Je to určitě maličkost ale fakt nevím jak na to. Doteď jsem neměl sebemenší problém s Mozillou ale dneska mi nějak nefungovala, teď už se dala zase do původního stavu, jen když chci posunovat stránky, tak to musím dělat těmi postranními lištami, vždycky jsem to dělal kolečkem u myši. Prostě to teď nejde. Ale jinde to kolečko funguje normálně. Nevíte, co bych s tím měl udělat???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BEJO
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
4. 6. 2007   #18
-
0
-

Ahojte.
Mam s Mozillou Firefox takyto problem. Pri prvom otvarani dokumentu *.pdf v prostredi Mozilly je vsetko v poriadku.
Pri navrate na predchadzajucu stranku a otvarani dalsieho dokumentu *.pdf sa mi uz tento neotvori, pokial
v spravcovi suborov neukoncim proces - AcroRd32.exe. Poradte co stym.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
4. 6. 2007   #19
-
0
-

BEJO píše:Mam s Mozillou Firefox takyto problem. Pri prvom otvarani dokumentu *.pdf v prostredi Mozilly je vsetko v poriadku. Pri navrate na predchadzajucu stranku a otvarani dalsieho dokumentu *.pdf sa mi uz tento neotvori, pokial #
#v spravcovi suborov neukoncim proces - AcroRd32.exe. Poradte co stym.


Nevím, není náhodou problém spíše u Acrobat Readeru, než u FF? Z mého pohledu pomůže jedině reinstall acrobatreaderu. A na *.pdf dokumenty ve FF doporučuji plugin PDF Download.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
20. 6. 2007   #20
-
0
-

To all:

Opera 9.21!!!!!!!!!!!!

Aj Mozilla sa moze schovat!!!!!!!!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
20. 6. 2007   #21
-
0
-

laco797 píše:#
# To all:#
##
#Opera 9.21!!!!!!!!!!!!#
##
#Aj Mozilla sa moze schovat!!!!!!!!!!


OH NÉ!!! Už zase! Prosím, PŘEČTI SI TENTO PŘÍSPĚVEK, NEŽ ZASE BUDEŠ VYKŘIKOVAT TAKOVOUHLE CHUJOVINU!!!

Tak bych to neviděl. Nic ve zlym, sám někdy Operu používám, ale nemůžeš xenofóbně odhazovat ostatní prohlížeče a vykřikovat duchaprázdné výlevy. Já jsem např. vyzkoušel snad téměř všechny dostupné prohlížeče na Wokna, tzn. Firefox, IE 5-7, Flock, Operu, Mozillu, Netscape 7-9, Maxthon, na linuxech pak ještě Konqueror, a zatím nejspokojenější jsem s Firefoxem... prostě mě nejlépe vyhovuje. Pokud bys' nebyl xenofóbní a zaujatej, taky bys' třeba přivyknul chuti Maxthonu (na zobrazovacím jádře IE, ale výrazně kvalitní), nebo Flocku... já například jsem dlouho sám přemítal, jestli finálně spustím Flock, anebo Firefox... Smůla, že ještě existují xenofóbní a nepřijímaví lidé, aď už u IE, Firefoxu, nebo Opery.



A JESTLI SE TI TO NELÍBÍ, MŮŽEŠ NA PROGRAMUJTE.COM PŘESTAT CHODIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím, mám ti to napsat ještě jednou, ABYS' UŽ KONEČNĚ PŘESTAL VYKŘIKOVAT TY SVOJE ZHOVADILOSTI?
Nemám nic proti Opeře, ale MÁM NĚCO PROTI LIDEM, KTEŘÍ JEN TAK ZHOVADILE A NAPROSTO NEPODLOŽENĚ VYKŘIKUJÍ VĚCI, KTERÝM NEROZUMÍ (doufám, že tohle není tvůj případ). Je to stejné, jako když u nás ve třídě vykřikovali kořeni "Linux-sux" i přes to že v životě ani neviděli, jak takovej Linux vypadá, natožpak v něm dělali, natožpak můžou něco takového soudit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
20. 6. 2007   #22
-
0
-

Garret Raziel píše:#
#

laco797 píše:#
# To all:#
##
#Opera 9.21!!!!!!!!!!!!#
##
#Aj Mozilla sa moze schovat!!!!!!!!!!

#
#OH NÉ!!! Už zase! Prosím, PŘEČTI SI TENTO PŘÍSPĚVEK, NEŽ ZASE BUDEŠ VYKŘIKOVAT TAKOVOUHLE CHUJOVINU!!!#
##
#

Tak bych to neviděl. Nic ve zlym, sám někdy Operu používám, ale nemůžeš xenofóbně odhazovat ostatní prohlížeče a vykřikovat duchaprázdné výlevy. Já jsem např. vyzkoušel snad téměř všechny dostupné prohlížeče na Wokna, tzn. Firefox, IE 5-7, Flock, Operu, Mozillu, Netscape 7-9, Maxthon, na linuxech pak ještě Konqueror, a zatím nejspokojenější jsem s Firefoxem... prostě mě nejlépe vyhovuje. Pokud bys##uvozovka## nebyl xenofóbní a zaujatej, taky bys##uvozovka## třeba přivyknul chuti Maxthonu (na zobrazovacím jádře IE, ale výrazně kvalitní), nebo Flocku... já například jsem dlouho sám přemítal, jestli finálně spustím Flock, anebo Firefox... Smůla, že ještě existují xenofóbní a nepřijímaví lidé, aď už u IE, Firefoxu, nebo Opery.

#
##
#A JESTLI SE TI TO NELÍBÍ, MŮŽEŠ NA PROGRAMUJTE.COM PŘESTAT CHODIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#
##
#Prosím, mám ti to napsat ještě jednou, ABYS##uvozovka## UŽ KONEČNĚ PŘESTAL VYKŘIKOVAT TY SVOJE ZHOVADILOSTI?#
#Nemám nic proti Opeře, ale MÁM NĚCO PROTI LIDEM, KTEŘÍ JEN TAK ZHOVADILE A NAPROSTO NEPODLOŽENĚ VYKŘIKUJÍ VĚCI, KTERÝM NEROZUMÍ (doufám, že tohle není tvůj případ). Je to stejné, jako když u nás ve třídě vykřikovali kořeni "Linux-sux" i přes to že v životě ani neviděli, jak takovej Linux vypadá, natožpak v něm dělali, natožpak můžou něco takového soudit.



No ten vykrik OPERA!!! neni len tak vycucany z malicku, ja som tiez vyskusal nejeden prohlizec a Firefox neodsudzujem, akurat davam najavo svoje presvedcenie, ze Opera je lepsia, a ked podla Teba su Ti ludia co maju iny nazor ako Ty, blby, tak sem nemusis chodit Ty!!!
A forum je tu na to, aby kazdy vyjadril svoj nazor a nie aby tu vsetci len ospevovali to co sa paci Tebe!
Dakujem za pochopenie...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
20. 6. 2007   #23
-
0
-

To laco797: Samozřejmě, že jsem ti nechtěl nadávat, jenom jsem chtěl říct, že výkřiky typu "Firefox smrdí!", "Opera RULEZ!", "Windowsy jsou na ho*no!", nebo "Linux - sux!" nevypadají na první pohled jako vizitka člověka, který k "věci" má co říct. Samozřejmě, že jsem tě nechtěl nějak urážet, ale předpokládal jsem, že pokud bys' měl ke svému tvrzení nějaké pádné argumenty, určitě bys' je uvedl a popřípadě dal podmět k další diskuzi. Protože, ano, jaks' říkal, fórum je o názorech, ale předpokládal jsem, že se o těch názorech dá diskutovat. A když jen tak z ničeho nic vykřikneš "Opera je BESTA, Firefoxu, di do p*če!" (to je hyperbola) mám pocit, že nepatříš do skupiny lidí, se kterými by se dalo rozumně diskutovat. Navíc, když takovou věc vykřikuješ k jakémukoliv příspěvku, který se i jenom vzdáleně týká prohlížečů, aniž bys' alespoň jednou uvedl příklad, napsal svoje zkušenosti, nebo dal alespoň nějak najevo, že by jsi té věci mohl rozumět. Doufám, že se na tomto fóru budeme shledávat oba a že i přes to, že jsme si v pár věcech museli udělat jasno, zůstaneme objektivní. :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
21. 6. 2007   #24
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# To laco797: Samozřejmě, že jsem ti nechtěl nadávat, jenom jsem chtěl říct, že výkřiky typu "Firefox smrdí!", "Opera RULEZ!", "Windowsy jsou na ho*no!", nebo "Linux - sux!" nevypadají na první pohled jako vizitka člověka, který k "věci" má co říct. Samozřejmě, že jsem tě nechtěl nějak urážet, ale předpokládal jsem, že pokud bys##uvozovka## měl ke svému tvrzení nějaké pádné argumenty, určitě bys##uvozovka## je uvedl a popřípadě dal podmět k další diskuzi. Protože, ano, jaks##uvozovka## říkal, fórum je o názorech, ale předpokládal jsem, že se o těch názorech dá diskutovat. A když jen tak z ničeho nic vykřikneš "Opera je BESTA, Firefoxu, di do p*če!" (to je hyperbola) mám pocit, že nepatříš do skupiny lidí, se kterými by se dalo rozumně diskutovat. Navíc, když takovou věc vykřikuješ k jakémukoliv příspěvku, který se i jenom vzdáleně týká prohlížečů, aniž bys##uvozovka## alespoň jednou uvedl příklad, napsal svoje zkušenosti, nebo dal alespoň nějak najevo, že by jsi té věci mohl rozumět. Doufám, že se na tomto fóru budeme shledávat oba a že i přes to, že jsme si v pár věcech museli udělat jasno, zůstaneme objektivní. :D



Ne v pohode, vies ja na fora chodim kratko, a v tom mas pravdu, ze som svoj nazor nepodlozil ziadnymi faktami, ale to zmenim...

OK Firefox : Pracoval som s nim asi pol roku, a robil mi velmi velke problemy, lebo nejednu stranku mi nechcel poriadne otvorit, a casto pytal doinstalovat nejake doplnky... Bral som to ze je to chyba serverov(to chybene otvaranie), ale potom som skusil operu

Opera : a lala, zrazu vsetky problemy su fuc, stranky sa nacitavaju rychlejsie, a jediny doplnok co som potreboval, bol flash od Macromedia...

- nemozem sudit Firefox, v novej verzii, lebo som ho nevyskusal, ale ked nieco funguje dobre, tak na co to menit?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #25
-
0
-

To laco797: Nj, takhle se mi to líbí :D. Totiž, já používám Firefox téměř náhodou, protože když jsem poprvé "procitl" a pochopil, proč není IE zrova ideální řešení, dostal se mi do rukou časopis o počítačích (myslím, že to tehdá byl Computer), ve kterém se právě o Firefoxu psalo. Tak jsem si ho stáhl, a naučil požívat. Oblíbil jsem si pluginy, zvykl na jeho GUI, a tak jsem u něho zůstal, i když jsem vyzkoušel ostatní. Prostě jsem se ho naučil používat. Kdyby tehdá byl v tom Computeru článek o nové Opeře a né Firefoxu, nejspíš bych teď vesele používal Operu...

Aspoň Firefox nesoudíš, jako například HuHulán, který i přes to, že ho už cca tři roky nepoužil, pořád do něho reje a pořád ho prohlašuje za "horší, než Internet Explorer".

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Miroslav Kajan0
Věrný člen
21. 6. 2007   #26
-
0
-

To Garret Raziel: Jn, ale tenhle chlápek mě baví :) Čtu si se zájmem JAKÝKOLIV jeho článek ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Duch
21. 6. 2007   #27
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# To laco797: Nj, takhle se mi to líbí :D. Totiž, já používám Firefox téměř náhodou, protože když jsem poprvé "procitl" a pochopil, proč není IE zrova ideální řešení, dostal se mi do rukou časopis o počítačích (myslím, že to tehdá byl Computer), ve kterém se právě o Firefoxu psalo. Tak jsem si ho stáhl, a naučil požívat. Oblíbil jsem si pluginy, zvykl na jeho GUI, a tak jsem u něho zůstal, i když jsem vyzkoušel ostatní. Prostě jsem se ho naučil používat. Kdyby tehdá byl v tom Computeru článek o nové Opeře a né Firefoxu, nejspíš bych teď vesele používal Operu...#
##
#Aspoň Firefox nesoudíš, jako například HuHulán, který i přes to, že ho už cca tři roky nepoužil, pořád do něho reje a pořád ho prohlašuje za "horší, než Internet Explorer".



Kedze si mu tak precitol, tak mi porad, ma v sebe integrovany e-mailovy klient? Lebo ho puziva segra, tak by som jej to tam spojazdnil...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #28
-
0
-

To laco797: Bohužel, e-mailový klient v sobě nemá (ono, musím uznat, že Firefox toho v základu má SAKRA málo... ale od toho jsou pluginy), plugin (ale stejně si myslím, že nějaký existuje (u FF existuje plugin aji na škrábání v uchu :D)) mě taky zrovna nenapadá... snad jí to můžeš udělat tak, jak to mám pořešeny já. Mám účet na gmailu a plugin, který se jmenuje Gmail Notifier...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
21. 6. 2007   #29
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# To laco797: Bohužel, e-mailový klient v sobě nemá (ono, musím uznat, že Firefox toho v základu má SAKRA málo... ale od toho jsou pluginy), plugin (ale stejně si myslím, že nějaký existuje (u FF existuje plugin aji na škrábání v uchu :D)) mě taky zrovna nenapadá... snad jí to můžeš udělat tak, jak to mám pořešeny já. Mám účet na gmailu a plugin, který se jmenuje Gmail Notifier...



No ja ju asi tedy prekecam taky na operu, vies ona ho ma na zoznam.sk... a v praci to maju zablokovane, tak by som jej to v opere nastavil...

A co ma potom vlastne FireFox take IN??? Vies ako v pohode, nech si kazdy pouziva co chce, ale preco je Firefox vseobecne cislo 1???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #30
-
0
-

To laco797: Nevím, nevím, proč je Firefox číslo 1. Vím, proč je číslo jedna pro mě. http://dblog.kx.cz/firefox-proc-je-horiciliska-nejlepsi-volba/ <- tady, na mém "blogu" si to můžeš přečíst. Ale proč po něm tak blázní lidi, a proč má asi stokrát větší podíl na trhu, než Opera, mi zůstává utajeno.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #31
-
0
-

Sice ti nemůžeš brát úplně přesně, protože se moje názory v poslední době "vystříbřily" a postupně změnily, ale podstatnou část můžeš pokládat za můj názor.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
21. 6. 2007   #32
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# To laco797: Nevím, nevím, proč je Firefox číslo 1. Vím, proč je číslo jedna pro mě. http://dblog.kx.cz/firefox-proc-je-horiciliska-nejlepsi-volba/ <- tady, na mém "blogu" si to můžeš přečíst. Ale proč po něm tak blázní lidi, a proč má asi stokrát větší podíl na trhu, než Opera, mi zůstává utajeno.



Asi preto, lebo ludia maju tendenciu robit veci, ktore robi vatsina, pretoze ked nieco zlyha, tak neostanu v tom sami, a myslia si ze to lahsie zvladnu, ked ma vatsina ten isty problem (To je troska psychosky:) Je to tak aj so SW, radsej pojdu do toho, co pozna kazdy, ako by mali ist do neznameho, aj ked to moze byt lepsie

- osobny nazor autora :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Hartl0
Grafoman
21. 6. 2007   #33
-
0
-

Hele lidi. Já nevim jak vás, ale mě to věčný Firefox rlz, Opera is best a IE je na ho*no už začíná unavovat. Každej používá něco a když s tím co má není spokojený, zkusí něco jiného. Rozhodně bych se tu pořád nedohadoval, který prohlížeč je nejlepší. Každý bude upřednostňovat ten svůj oblíbený. Myslím, že jen málo z nás má opravdu na to, aby naprosto objektivně, spravedlivě, všestraně a naprosto nestraně říct, že "tento prohlížeč je ten nej".

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jan Bednařík0
Super člen
21. 6. 2007   #34
-
0
-

To laco797: Firefox je jen prohlížeč a tedy logicky e-mailový klient neobsahuje. Můžeš si stáhnout e-mailový klient Thunderbird, a nebo obojí dohromady v balíku SeaMonkey.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Duch
21. 6. 2007   #35
-
0
-

Architekt píše:#
# To laco797: Firefox je jen prohlížeč a tedy logicky e-mailový klient neobsahuje. Můžeš si stáhnout e-mailový klient Thunderbird, a nebo obojí dohromady v balíku SeaMonkey.



Mne je jasne ze sa to da stiahnut, ale opera je tiezx len prehliadac a ma to v sebe, mne islo len o to aby som dal najavo, ze pri firefoxe si musim stiahnut vela veci, aby splnal vsetky poziadavky, ale opera ma vacsinu uz integrovanu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #36
-
0
-

To Tokan: Však, o tohle se tady všichni snažíme... Stejný pořádek bych zavedl i u operačních systémů :D... stačí se podívat na diskuzi MS vs. Opensource.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Bednařík0
Super člen
22. 6. 2007   #37
-
0
-

laco797 píše:#
#

Architekt píše:#
# To laco797: Firefox je jen prohlížeč a tedy logicky e-mailový klient neobsahuje. Můžeš si stáhnout e-mailový klient Thunderbird, a nebo obojí dohromady v balíku SeaMonkey.

#
##
#Mne je jasne ze sa to da stiahnut, ale opera je tiezx len prehliadac a ma to v sebe, mne islo len o to aby som dal najavo, ze pri firefoxe si musim stiahnut vela veci, aby splnal vsetky poziadavky, ale opera ma vacsinu uz integrovanu...



Ale je to výhoda? Třeba pro mě ne. Já používám prohlížeč k prohlížení stránek a na to mi stačí holej Firefox bez jakýchkoliv rozšíření a většinu super vychytávek Opery stejně nevyužiju. Aby mi na disku zabíraly místo zbytečné aplikace, jako e-mailový klient, opravdu nepotřebuji. Ale každýmu vyhovuje něco jiného :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Duch
22. 6. 2007   #38
-
0
-

Architekt píše:#
#

laco797 píše:#
#

Architekt píše:#
# To laco797: Firefox je jen prohlížeč a tedy logicky e-mailový klient neobsahuje. Můžeš si stáhnout e-mailový klient Thunderbird, a nebo obojí dohromady v balíku SeaMonkey.

#
##
#Mne je jasne ze sa to da stiahnut, ale opera je tiezx len prehliadac a ma to v sebe, mne islo len o to aby som dal najavo, ze pri firefoxe si musim stiahnut vela veci, aby splnal vsetky poziadavky, ale opera ma vacsinu uz integrovanu...

#
##
#Ale je to výhoda? Třeba pro mě ne. Já používám prohlížeč k prohlížení stránek a na to mi stačí holej Firefox bez jakýchkoliv rozšíření a většinu super vychytávek Opery stejně nevyužiju. Aby mi na disku zabíraly místo zbytečné aplikace, jako e-mailový klient, opravdu nepotřebuji. Ale každýmu vyhovuje něco jiného :-)


No presne, kazdemu nieco ine :-) Ale tych 5Mb, to by Ti asi fakt pohltilo disk :)))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
J@roušek
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
3. 8. 2007   #39
-
0
-

Lidi mám menší větší problé.
Už asi týden se nemůžu přihlásit na e-mail v seznamu... Mám prohlížeč Firefox a do ted nebyli žádné problémi... Mohl jsem se na mail dostat přes služku spolužáci, kde jsem byl najednou přihlášený pořád a nevím proč, když mě to tam vždycky odhlašovalo..
POřád mi přihlašování na mail píše, že mám špatné jméno nebo heslo, přitom mám vše správně, psal jsem si do seznam o nové heslo a to tam také nešlo, tak nevím...
Taky jsem psal do seznamu aby mi poradili co děla a oni mi poradili vymazat cookies a jeste cosi.. Už nevím co.. To jsem všechno vymazal a teď se nemůžu na e-mail dostat vůbec.. :(
Nevíte, jak by se to dalo spravit??
Děkuji..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý