Otoceni brushe – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Otoceni brushe – Photoshop – Fórum – Programujte.comOtoceni brushe – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

19. 1. 2007   #1
-
0
-

Da se nejak pri praci otacet s brushem? Otacet s celym obrazkem se mi nechce (lepe receno - nechci videt co by to udelalo s kvalitou)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Radoslav Pala0
Super člen
19. 1. 2007   #2
-
0
-

mno ja ked transformujem a nechcem stratit kvalitu tak dam do Smart object vo vrstve . mam ps cs2

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
19. 1. 2007   #3
-
0
-

No me by se libilo primo otocit ten brush a malovat treba o devadesat stupnu otocenym brushem. To tedy nejde?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Radoslav Pala0
Super člen
19. 1. 2007   #4
-
0
-

neviem co myslis. ako sa da brush otocit ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
19. 1. 2007   #5
-
0
-

Na to se prave ptam. Proste mam brus s velmi specifickym tvarem a potrebuju ho pouzivat v ruznych polohach

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
20. 1. 2007   #6
-
0
-

no nevim jestli to je přesně to co chceš, ale vyber nástroj štětec (a najěkaj brush), stiskni klávesu F5 (pokud děláš ve windows), otevře se paletka Stopy (mám ps 7.0 CE), tam je volba Tvar špičky stopy a tam je úhel a zaoblení (je u toho taková osa)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
20. 1. 2007   #7
-
0
-

Ale ja mam prave podstatne slozitejsi brush (takovy ten bitmapovy). V gimpu mam pocit neco takoveho jako otaceni brushe je, ale tady fakt nevim :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
21. 1. 2007   #8
-
0
-

Tak ja to mám v EN a pri tej F5 ako píše JMM, je Shape dynamic, tam keď dáš všade 0 a v Angle 0 a v rozbaľovacom menu Control vyberieš buď Inicial direction, potom bude uhol počas celého ťahu v počiatočnom smere, alebo len direction a uhol sa bude meniť podľa smeru, ktorým budeš maľovať. Bohužiaľ ako nastaviť presne nejaký konkrétny uhol som nenašla.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
21. 1. 2007   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
21. 1. 2007   #10
-
0
-

JMM píše:#
# doufám, že tohle ještě více pomůže. Pač už nevím jak jinak bych to vysvětlil#
#http://data2.edisk.cz/stahni/25316/brushe.swf_1.02MB.html - je to *.swf takže přehrajte v prohlížeči

Ty bláho, tak to som si nevšimla. Díky. V anglickej verzii je tam napísané Brush Tip Shape a zjavne som nepochopila, že je to to samé.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
22. 1. 2007   #11
-
0
-

Super, to je to co jsem potreboval.

Jen jeste jedna drobnost - da se tam nastavit, aby ten brush smerem sledoval smer tahu mysi? Jsou tam nejake nabidky, ale ty to nejak nedelaji.

Diky a omlouvam se za natvrdlost - brushwork nikdy nebyl muj obor :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
23. 1. 2007   #12
-
0
-

To CommanderZ: jj, je tam ten smer ťahu, v tej istej ponuke pod "Shape dynamic->Angle->Control->Direction" alebo "Dynamika tvaru->Kolísání úhlu->Řízení->Směr"

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
23. 1. 2007   #13
-
0
-

to mi prave nejak neslo. Ale jeste to vyzkousim.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
23. 1. 2007   #14
-
0
-

To CommanderZ: Hlavne musíš mať všetky tie ostatné dynamiky na nule.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Brushe — založil Vítězslav Titl

Matice otoceni — založil Radulinka

Otočení- rotace — založil Klobma

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý