Redakční systémy – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Redakční systémy – PHP – Fórum – Programujte.comRedakční systémy – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Martin0
Newbie
19. 1. 2007   #1
-
0
-

Jaký je váš názor na používání RS? Je to dobrá volba, při rozhodování jak udělat web?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hřbitovy jsou plné lidí, kteří si mysleli že jsou nenahraditelní
Radoslav Pala0
Super člen
19. 1. 2007   #2
-
0
-

potrebujes pisat clanky? alebo len pra info o tebe. inak podla mna je velmi dobry phpRS (ako uz viackrat spomenute) pouzivam ho na 2 projektoch, kde to bola najlepsia volba. Drupal som neskusal, ale pocul som o nom same chvaly. rozhodnutie je len na tebe...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Newbie
19. 1. 2007   #3
-
0
-

Ja uz pouzivam phpRS, jenom jsem se chtel dozvedet jaky je na ne nazor a jake jsou s nimy zkusenosti

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hřbitovy jsou plné lidí, kteří si mysleli že jsou nenahraditelní
19. 1. 2007   #4
-
0
-

Me ta PHPrs opravdu vadi jedna vec - to ze vsechny weby na nem postavene vypadaji uplne stejne. Mozna je to i castecne vina designeru, ale pravdou je, ze moznosti nejakych zasadnich zmen layoutu jsou bez zasahu do samotneho kodu RS temer nemozne. PHPrs osobne nepovazuju za vhodny pro komercni/firemni prezentace.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Radoslav Pala0
Super člen
19. 1. 2007   #5
-
0
-

mno vacsina rs ma podbu podobnu. vsade su bloky nalavo, napravo, clanky v strede, hore logo, dole popripade peta.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
19. 1. 2007   #6
-
0
-

To minarth: Spíš než něco konkrétního bych doporučil si vybrat na http://opensourcecms.com/ , přičemž jsou tam i dema, která jistojistě vybírání usnadní. Mně osobně se nejvíc asi zalíbíly tyto Drupal, Joomla, Xoops, Xaraya(seřazeno dle oblíbenosti). Kód phpRS je lehce pochopitelný, ale né každý má nervy si ho qůli každý kravině upravovat. rs2 je sice použitelný, ale kód je celkem solidní bastl.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Michal Zima0
Super člen
20. 1. 2007   #7
-
0
-

Osobně si myslím, že pokud člověk chce dělat web, tak je velmi dobré po nějakém RS sáhnout. Protože dělání vlastního RS je docela zdržující. Pokud je to záměrem, tak je to něco jiného. Osobně také používám phpRS. Jedině, když požaduji něco docela jiného, než phpRS nabízí, tak si to udělám (jakože si to dělám).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
20. 1. 2007   #8
-
0
-

Ono se prave PHPrs hodi jen na clankove weby/blogy. A s takovymi weby jsem zatim nemel tu cest :ms_0562:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub0
Super člen
20. 1. 2007   #9
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Ono se prave PHPrs hodi jen na clankove weby/blogy. A s takovymi weby jsem zatim nemel tu cest :ms_0562:


A s kým si tedy měl tu čest? Neboj se a pochlub se. :) Tuším e-shop(to tu myslím i padlo), galerie.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
20. 1. 2007   #10
-
0
-

Co se tye opravdu komercniho webdesignu, tak to mam za sebou pouze dve zakazky. Obe se nakonec dodelavaly v silenem spechu, takze jsou dost odflakle a navic ani nejsou pod mou jmenovkou (obe byly pro dalsi firmu). Opravdu SVUJ a poradny kseft delam ted, s tim se pochlubim :) Navic pracuju na jedne nekomercni webaplikaci

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin0
Newbie
20. 1. 2007   #11
-
0
-

Když se kouknu na programujte.com tak mě ani ve snu nenapadne ze je pod phpRS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hřbitovy jsou plné lidí, kteří si mysleli že jsou nenahraditelní
Zdeněk Večeřa
~ Korektor
0
Grafoman
20. 1. 2007   #12
-
0
-

minarth píše:#
# Když se kouknu na programujte.com tak mě ani ve snu nenapadne ze je pod phpRS



...a už dlouho nebude :-)

radypala píše:#
# inak podla mna je velmi dobry phpRS (ako uz viackrat spomenute) pouzivam ho na 2 projektoch, kde to bola najlepsia volba. Drupal som neskusal, ale pocul som o nom same chvaly. rozhodnutie je len na tebe...



Můžeš mi, prosím, říct, čistě ze zvědavosti, konkrétnější důvody pro použití phpRS (s ohledem na to, kde není lepší volba)? Díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Radoslav Pala0
Super člen
20. 1. 2007   #13
-
0
-

To Zdeny: Konkretnejsie dovody nemam, ale bol to prvy RS o ktorom som sa dozvedel. je nasadeny na http://darkriders.tym.sk a http://elan.tym.sk . mal som ho niekedy aj na svojej stranke ked som ho len tak skusal. Lahko ho pochopi aj menej schopny uzivatel(napriklad nasa ucitelka) apod.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Souborové systémy — založil Matěj Andrle

Operační systémy - tutoriál... — založil Anonymní uživatel

Redakční systém — založil mates

Redakční sytém — založil Michalek

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý