Screen logger – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Screen logger – C / C++ – Fórum – Programujte.comScreen logger – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
20. 1. 2007   #1
-
0
-

Cau,
kde sezenu zdroj na nejky proram psany v C++ , aby zachytaval obrazky na monitoru , ukladal je napr ve formatu JPG a kadzych 30s mi je posilal na mai,usadil se v pospusteni,aby byl neviditelnej a natvrvalo se usadil v registrech.

(ps potrebuju kvuli zamestnancum,abych vedel kdo co dela o pracovni dobe),keylogger nepotrebuji ten uz je nasazenej :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
zacatecnik0
Super člen
20. 1. 2007   #2
-
0
-

i zamestnanci maji sva prava ! Navrhuji vsem neodpovidat na toto ! !

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj blog http://www.zacatecnik.wu.cz[br]Překládám anglickou knihu o wxWidgets http://wxwidgets.hustej.net
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
20. 1. 2007   #3
-
0
-

To zacatecnik:ano,ale dodrzovat pracovni moralku take , a ne misto pracovni doby bejt uplne jinde , nemyslim si odeslat detem sms jak bylo ve skole nebo e-mail manzelovi at koupi cestou z prace brambory ale napr vyhledavani warezu,stahovani mp3 apod nelegalnich cinosti v pracovni dobe na firemnich pc!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Radoslav Pala0
Super člen
20. 1. 2007   #4
-
0
-

to michal: tak asi viem co robia zamestnanci cez den, musia mat nejaky vysledok prace.... inak staci instalnut nejaky program, neviem ci widle nieco take nemaju ze sledovanei obrazovky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
zacatecnik0
Super člen
20. 1. 2007   #5
-
0
-

vam tedy jde o to kam chodi atd.. cili potrebujete log nikoliv screeny! screeny bych rekl ze jsou nelegalni zasahuji totiz do soukromi....
proste nejak firewall, jo a jestli vasi zamestnanci neodhalili keylogger tak jsou spatny zamestnanci ;-)
jo a jeste: pokud si nedokazete zjistit zda pracovnici pracovali na 100% ci se obcas zaflakali bez toho programu tak tam mate peknej bordel ;-)
nic ve zlym. nashle

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj blog http://www.zacatecnik.wu.cz[br]Překládám anglickou knihu o wxWidgets http://wxwidgets.hustej.net
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
20. 1. 2007   #6
-
0
-

To zacatecnik:ne vysledky maji prumerne , ne nejlepsi ani nejhorsi ale rad bych to zvednul , protoze vyborna firma je k nezaplaceni , mi zakaznikum chceme dat to nejlepsi ! a ne jenom brat penize za nic (vlada,urady a jine zkorumpovane organy)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
20. 1. 2007   #7
-
0
-

Zkus jim tam vsude nainstalovat VNC server. Pak se budes moci rovnou kdykoliv podivat co kdo dela :) Takhle to je u nas ve skole :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
20. 1. 2007   #8
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Zkus jim tam vsude nainstalovat VNC server. Pak se budes moci rovnou kdykoliv podivat co kdo dela :) Takhle to je u nas ve skole :(



o otm uz jsme uvazoval drive :) ale ja se ucim C++ tak me napadlo že v tom jazyce by to nemelo byt tak tezke,ale pomalu jak heldam na googlu se loucim,protoze myslim ze neco takoveho asi jen tak nenajudu.Aspon keylogger ktery by umel odesilat pres mail,aby to nemeli na hdd jako to maji tedka.
Instalace otho keyloggeru by mela byt asi taka , ze se to ulozi nekde treba ve windows (C++ ne C# apod nemame tam .NET FRAMEWORK 2.0)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
20. 1. 2007   #9
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Zkus jim tam vsude nainstalovat VNC server. Pak se budes moci rovnou kdykoliv podivat co kdo dela :) Takhle to je u nas ve skole :(


U nás je taky něco podobnýho, myslím, že se tomu nadává Vision Client, je to komerční, dobře to šmíruje, dokáže to i docela buzerovat(vypnout/deaktivovat compa, vypnout net, pustit na monitoru cokoliv bez zásahu uživatele a bůhvíco ještě). Jen by mě zajímalo jak buzerujou třeba zaměstnance Mrkvošrotu(krom uklizček apod.). :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
20. 1. 2007   #10
-
0
-

Myslim ze slusna firma svoje zamestnance takhle nebuzeruje. Slusna firma je dokaze motivovat jinak.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
20. 1. 2007   #11
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Myslim ze slusna firma svoje zamestnance takhle nebuzeruje. Slusna firma je dokaze motivovat jinak.



aha a tebe nejak motivuje skola tak,abys nehcodil tam kam nemas ? (dutky a jine postihy)

to all:prave mam zajem to nasadit na ty pc ale taky byhc rad shlednul jak je ot napsane apod

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
suprer0
Newbie
20. 1. 2007   #12
-
0
-

michal: Nebo každého po 30 vteřinách obejdi, zmáčni PrintScreen, otevři si malování, pastni to tam, ulož a pošli si to na mail :DDD

Jinak si teda myslim ze Keylogger je vazne prasarna...
Ja bych pouzil bud to VNC, nebo nebo je spousta takovych multifunkčních keyloggerů, který umí jednak dělat screeny a posílat na mail/ftp, a jeste logy klaves atd, ale to bych neaktovoval protoze jak jsem rekl na zacatku - je to prasarna...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
()Suprer()
suprer0
Newbie
20. 1. 2007   #13
-
0
-

A jinak jestli to chces udelat opravdu v C++ tak vim ze to jde "jednodušeji" s knihovnou SDL. Akorat nevim jaky jsou to fce a atd...
No a co se tyce toho posilani na mail, to je taky vcelku slozita operace, budes muset umet sockety, a taky protokol SMTP, Navic asi budes muset prevest obrazek do base64 (tohle už zas nevim určitě - nechci kecat)... No jednoduše - HODNĚ ŠTĚSTÍ

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
()Suprer()
sn3d0
Věrný člen
20. 1. 2007   #14
-
0
-

Nic v zlom ale toto je smutna tema.

michal píše:#
# To zacatecnik:ne vysledky maji prumerne , ne nejlepsi ani nejhorsi ale rad bych to zvednul , protoze vyborna firma je k nezaplaceni , mi zakaznikum chceme dat to nejlepsi ! a ne jenom brat penize za nic (vlada,urady a jine zkorumpovane organy)



Vyborna firma sa k svojim zamestnancom nesprava ako k otrokom :-/ Ked zamestnanci surfuju tak treba nahodit firewall.Aby sa nestalo ze jedneho dna namiesto zamestnancov najdete na stoloch len trestne oznamenia.Inac pacilo by sa vam keby ste sa v ramci obednajsej prestavky chceli prihlasit do banky a nejaky keyloger vam zachyti heslo(tam nepomoze ani SSL)??.Tot moj nazor.

Ale k veci:

Niesom M$ koder ale ak si dobre pametam tak zachytit screen sa da cez Device Context.Tusim je WIn32 API fcia ktora vrati device context celej obrazovky a akonahle ma clovek device context tak to nieje uz problem.Posielanie mailom tiez nieje az take hrozne. Na nete je uz X hotovych classov ktore vedia posielat maily.Aj ked ja osobne by som nahraval radsej vysledok niekam na nejake FTPko.A usadenie natrvalo v registroch prakticky neexistuje.Moze sa to vsak tvarit ako rozne virusy ktore kontroluju sami seba ci bezia a ci su zapisane v registroch(paralelna dvojica beziacich programov) a v pripade ak sa prepise v registry hodnota, vrati ju naspat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
21. 1. 2007   #15
-
0
-

To sn3d:ok,dobre presvedcili jste me,zitra uz jim to odstratim,zachycene data smazu.Zadne printscren logger davat nebudu ale jak zde bylo receno VNC server si tam dam.

to all:ale skoda ze nemam takove znalosti abyhc si ho udelal :( , a google.cz na me chrli jen same keyloggery

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
suprer0
Newbie
21. 1. 2007   #16
-
0
-

To je určitě správné rozhodnutí, vim totiž co říkám... Je to tak dva roky zpátky co jsem zjisil, že můj otec má na "flešce" nějakej passwod manager v kterým má uložený hesla. Nevěděl jsem jestli ty hesla jsou k mailům, stejně jako jsem neveděl kolik jich tam je. Vlastně mě ani nezajímaly jeho maily, a další věci "pod zámkem", ale chtěl jsem se do toho password manageru dostat jen abych si něco dokázal...

Začal jsem se ohlížet po keylogeru. Programovat jsem ješte ale neuměl (možná nějaký lemplovský scripty ve Visial Basicu) a tak jsem něco stáhl z netu.
Byl jsem nadšenej že to nechytne AVG (čemuž se dneska nedivim a vim že jediný štestí byla abstinence NOD32 ), ale stejně jsem měl strach, protože kdyby na to tata přišel, asi bych na komplu skončil.

Problém byl že to fungovalo až moc dobře.
Věděl jsem že je jen otázkou času a budu mít heslo "ke všem".
Asi po třech dnech jsem dal tajnou klávesovou zkratku a zobrazilo se mi známé okénko keyloggeru. Prohléhd jsem logy, a uviděl téměř dvacetimístné
heslo. (jo, taky jsem se divil proč tolik). Následovalo Ctrl+C a Ctrl+V a v jedinou chvíli jsem měl tolik hesel, že se mi udělalo blbě.

U každýho hesla byl stručný popis, a takových tam bylo dost. To už nebyla žádná sranda.
V takovou chvíli si totiž uvědomíte, co všechno by jste mohli provést a dostanete strach.
Proto další věc kterou jsem udělal bylo to, že jsem zavřel password manager, odinstaloval keylogger, smazal všechny logy jím pořízené, a řekl si že už nikdy se nebuudu srát do soukrommí někoho jinýho. Hesla co byly uvnitř jsem si naštěstí nezapamatoval...

Dneska si uvědomuju, že třeba kdybych stáhnul z netu nějakej keylogger, co to neodešle jenom mě, ale i např. autorovi toho keyloggera, asi by to moc veselý nebylo. Proto to říkám ještě jednou - nelezte se do soukromí jiných, protože věřte mi, to je to poslední co byste chtěli.

Navíc si myslim že nejdůležitejší pro vztah zaměstnavatel - pracovník je určitá vzájemná důvěra. Ja o tom zatím vim kulový, protože chodim do "deváté", ale umím si představit že "osvícený" zaměstnavatel povzbudí do práce víc než keylogger. Pravdou je, že ne vždy se to podaří...


Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
()Suprer()
Aleš0
Duch
23. 1. 2007   #17
-
0
-

Šťastnej pracovních = dobrej pracovník :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
#_B1>
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
24. 1. 2007   #18
-
0
-

Darkweaver píše:#
# Šťastnej pracovních = dobrej pracovník :))



no moje slova koukali jste vcera na novu jak tam bylo ze pracovnik hral karty 60% sveho pracovniho casu ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Matěj Pácha0
Super člen
24. 1. 2007   #19
-
0
-

<offtopic>Já žasnu, jak tu o pracovní morálce diskutuje školní mládež! Podle mě je hlavním problémem rozdíl mezi zaměstnáním a povoláním. Pokud bych byl v roli manažera, snažil bych se lidem udělat ze zaměstnání povolání. I kdyby někoho práce chytla hned po nástupu, není zaručeno, že se ho to bude držet i dál, dokonce je i jisté, že se časem z povolání stane zaměstnání. Nejdůležitější je asi motivace, to je fakt, ale ač tu o ní všichni mluvili, nikdo nepodal návrh, jak motivovat. Já osobně bych se snažil zaměstnancům dávat informace o každém, i dílčím, úspěchu, aby si mohli přidat svůj podíl práce k úspěchu, aby se cítili důležití. Samozřejmě to nebude fungovat na všechny a stejnou mírou, ale myslím, že je dobré vytvořit v zaměstnancích hodnoty, které je k firmě vážou.
Jinak schvaluju sledování činnosti zaměstnanců, ale ne proto, abych je tím shazoval, ale abych si ověřil účinek mojí motivace.
A nakonec, jestli si někdo myslí, že peníze (výška platu) je dostatečnou motivací, tak to není až tak pravda. K danému úkolu jsou peníze silnou motivací, ale není to motivace k vytvoření vztahu k firmě. Určitě existuje hranice platu, za který by ani kuře hnátem nepohlo. Proto tvrdím, že motivací by měla být jistá důležitost, užitečnost.
Geniální příklad typické demotivace jsou státní podniky a školství. Když už je tam člověk aktivní, tak mu buď ruce svážou a nebo rovnou useknou. Pocit marnosti, zbytečnosti....</offtopic>

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
sn3d0
Věrný člen
24. 1. 2007   #20
-
0
-

To paashi:No ja som menil uz 2x pracu z dovodu ze zamestnavatel sa choval ako hyena k zamestnancom. Manazer ma nastroje na to aby si ustrazil svojich zamestnancov ale scanovat obrazovky a pouzivat keyloger je myslim si ze uz dost mimo.To nehovorim ako student.Nestudoval som management no myslim si ze toto je uplne z cesty.Kazda firma ma akesi ukazovatele(v dnesnej dobe su uz metody pomerne objektivne) na zaklade ktorych vie zistit produktivitu a aktivitu zamestnanca.A ak zamestnanec vykazuje dobru aktivitu, je len na skodu veci ho doslova zotrocovat.Vtedy sa lahko strati motivacia zamestnanca.

Priklanam sa k nazoru a uplne s im suhlasim, ze plat nieje vsetko.Som clovek ktory je schopny zmenit pracu aj za mensi plat ak sa na mne pacha taketo zotrocovanie.Som clovek ktory dokaze dat vypoved aj za mensie priestupky zamestnavatela voci zamestnancom.V predchadzsajucej firme som makal ako drak, terimny hoci boli extremne kratke sme stihali.Management zlyhal a podpisal mizerne zmluvy a stal sa otrokom v rukach klienta.Nakoniec vedenie si zvolalo vsetkych zamestnancov a riaditel nam vsetkym oznamil ze sme banda blbcov, ze nevivijame nic zlozite ako NASA a ze niesme schopny napisat select, update, delete.V ten den som namiesto pracovnych povinnosti hladal inu pracu.Pred par dnami som sa tam opat zastavil koli danovemu priznaniu.No bol som dost prekvapeny.FIrme odisla vecsia polovica zamestnancov.Po rozhovore z byvalim kolegom som pocul ze su na tom tak ze niesu schopny robyt nove projekty a ziju len z udrzby starych

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Matěj Pácha0
Super člen
24. 1. 2007   #21
-
0
-

... a to jsme se ještě nebavili o tom, že zaměstnanci v našich zeměpisných šířkách rádi využívají nepsané benefity firmy. Támhle trošku materiálu na stavbu, tam nějaký ten kabel na prodlužovačku, trochu starého chleba pro slepice, vyřazenou RAMku do počítače... S tím se musí počítat a do jisté míry to i zaměstnancům povolovat. Ve výrobních firmách bývá zvykem občas "fušovat", tj. po skončení pracovní doby využít výrobních prostředků (a někdy i materiálů) firmy. I to bývá jistou motivací, ale někdy se to může dost zvrhnout....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
zacatecnik0
Super člen
24. 1. 2007   #22
-
0
-

a do jisté míry to i zaměstnancům povolovat.


nevim jestli pracujete, ale ja bych vas rozhodne nezamestnal :ms_0445: :ms_0114:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj blog http://www.zacatecnik.wu.cz[br]Překládám anglickou knihu o wxWidgets http://wxwidgets.hustej.net
Albert Einstein
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
24. 1. 2007   #23
-
0
-

zacatecnik píše:#
#

a do jisté míry to i zaměstnancům povolovat.

#
#nevim jestli pracujete, ale ja bych vas rozhodne nezamestnal :ms_0445: :ms_0114:



hej s timhle nesouhlasim, myslim ze co napsal paashi je spravny a dokaze to hodne motivovat, ale nesmi se to zvrhnout, presne jak rikal on

Převaha hlupáků je nepřemožitelná a navěky jistá. Hrůznost tyranství naproti tomu zmírňuje nedostatek důslednosti.:ms_0435:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
zacatecnik0
Super člen
24. 1. 2007   #24
-
0
-

to Albert :
co cekat od nekoho kdo chce krast nejen zamestnavateli ale i druhym programtorum ! ? ! vis dobre o cem mluvim: kradeny OS + soft. A vubec tahle otazka je ted na vsechny (nikoho neobvinuju jen pokladam otazku): Jak muzete chtit jednou az budete mit praci programatora, chtit penize za svoji praci, za sve dusevni vlastnictvi, kdyz vy nerespektujete praci vasich kolegu a dany software kradete ? Jasny kazdy tak zacina, ale jeli nekdo na nelegal. soft vic nez 5let je to napovazenou

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj blog http://www.zacatecnik.wu.cz[br]Překládám anglickou knihu o wxWidgets http://wxwidgets.hustej.net
Jakub0
Super člen
24. 1. 2007   #25
-
0
-

paashi píše:#
# ... Geniální příklad typické demotivace jsou státní podniky a školství. Když už je tam člověk aktivní, tak mu buď ruce svážou a nebo rovnou useknou. Pocit marnosti, zbytečnosti....


S tím jediným jsem se setkal a souhlasím s tím, ale nemusí to být všude pravidlem. Jinak to co píšeš dává rozum.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Matěj Pácha0
Super člen
25. 1. 2007   #26
-
0
-

...trocha sprostředkované i vlastní zkušenosti z malé výrobní firmy vs. sprostředkovaná zkušenost z velkého koncernu

nevim jestli pracujete, ale ja bych vas rozhodne nezamestnal


Pokud bych ve firmě necítil zázemí, jistou formu domova, pomoci, určitě bych pro ni neudělal první poslední. Samozřejmě to nemusí být v těch formách, jak jsem popsal, ale např: potřebuju odvézt starou chladničku do sběru, nemám auto, proč bych si nepůjčil firemní. Manželka je v emocnici, musím dát ráno děti do školky, proč bych se nedohodl se zaměstnavatelem na změně pracovní doby. Ale to je jedno.
To zacatecnik: Nějak jsem nezachytil, že by se tu někdo zmiňoval o kradení SW. Já osobně si SW kupuju (pokud je to v mých silách) nebo používám školní licence. Kromě toho, využívání statků firmy by se mělo firmě vrátit ve formě zvýšené produktivity zaměstnanců. A pokud si někdo myslí, že už staré známé "kdo nekrade, okrádá rodinu" neplatí, tak se mýlí.
Chtěl jsem jen naznačit, proč ScreenLogger ano a za jakých podmínek. Jen jsem někdy dost ukecanej.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
tomas
~ Anonymní uživatel
560 příspěvků
3. 3. 2010   #27
-
0
-

omlouvam se za otvirani takhle staryho topicu, ale narazil jsem na to a celkem me dostalo (zarazilo) chovani majitele (michala)..jako ja byt tim zamestnancem a zjistit, ze na PC mas natazeny keylogger tak na tebe OKAMZITE podavam trestni oznameni..
sice rikas, ze at si klidne sms napisi..at si klidne vlezou na meil..ale okamzite v tu chvili tam mas heslo, atd..nezda se ti to trosku jako prasarna??kdyz chces mit kontrolu nad zamestnancema, na to existuje v dnesni dobe (i v dobe, kdy tento topic vznikal) plno programu, kdy se nemusis nabouravat do soukromi svych zamestnancu..
tohle nekdo z te firmy zjistit, tak ti firma hodne rychle padne..protoze z tohohle by si se u soudu nevyvrtal..i kdyby stahovali kdovico..a jeste to psat takhle na net..no celkem odvazny clovek jsi..
a jak uz tu bylo milionkrat receno..dost dulezity je vztah mezi zamestnavatelem a zamestnancem..
je sice vseobecne zname, ze cesi ztvrdnou polovinu pracovni doby na internetu, ale s tim se i tak da neco delat..kazdopadne podstatne lip se zamestnancum bude pracovat v PRIJEMNEM prostredi, at uz treba budou pul dne koukat po internetu, po chvili je to prestane bavit a zacnou se soustredit na praci..a budou si rikat, ze maji super flek a nebudou o nej chtit prijit..a jakmile prijde do tuhyho budou makat o sto sest..ale jakmile prijde do tuhyho a ty se k nim chovas jak hyena..reknou si..vzdyt me je to jedno, najdu si lepsi flek jinde..
chapu, ze chces vydelavat a ze chces mit suprove vysledky..ale prvne bys mel zacinat u toho podporit zamestnance, protoze prave oni ti vedou tu firmu..

kazdopadne jak jsem napsal..je to stary topic, ale treba si to precte nekdo dalsi, koho tohle bude zajimat a bude se divit nad chovanim autora..fakt jsem nedokazal na tohle neodpovedet..

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.36.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 16 hostů

Podobná vlákna

Avr logger na sd kartu — založil kohoutovice

VB - OepnGL Screen — založil Denoy

CLear screen — založil Johnnny

DOS full screen — založil ospaly.stanislav

Black Screen of Death — založil pedro.cze

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý