Nezletilý vývojář a Google Play – Startupy – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nezletilý vývojář a Google Play – Startupy – Fórum – Programujte.comNezletilý vývojář a Google Play – Startupy – Fórum – Programujte.com

 

18. 3. 2014   #1
-
0
-

Zdravím, byl by někdo tak hodný a vyjasnil mi pár věcí ohledně prodeje na Google Play?
Chtěl bych tam umístit svou hru napsanou v Unity3D enginu, v životě jsem to nedělal, nemám s tím žádné zkušenosti.
Chci si založit developerský účet. To znamená že to musím propojit se svým účtem google, kde mám pravý věk (17 let.)
Musí mi být 18, abych na Google Play mohl prodávat své aplikace? Neporuším tím nějaké pravidla, když se tam zaregistruji předčasně? V této smlouvě jsem nic o věku nenašel (http://play.google.com/about/developer-distribution-agreement.html).
Zaplatit ten vstupní poplatek $25 není problém. Jen se bojím že bych to zaplatil zbytečně, páč by mi to pak kvůli tomu věku nedovolili prodávat, nebo zaslat výdělek na účet. Při nejhorším by se to mohlo napsat na otce, pak ale vystává otázka zda by to pak bylo možné přepsat na mě, až mi bude 18..? 
Má někdo zkušenosti? Prosím poraďte, děkuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.91.50.–
Grafice se věnuji již cca čtyři roky. Ovládám Autodesk 3ds Max, After Effects, Photoshop, usilovně se učím programovat v Unity3D enginu. Mým snem je živit se počítačovou grafikou nebo vývojem her.
Kit+15
Guru
19. 3. 2014   #2
-
0
-

#1 Michal Krlín
Podnikat smí nezletilá osoba, pokud

  • dovršila věku 15 let
  • ukončila povinnou školní docházku
  • s tím souhlasí zákonný zástupce

Vývoj software však nepatří do podnikání, ale do umělecké činnosti. Pro tuto činnost tedy uvedená omezení neplatí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.229.242.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý