Registrace – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Registrace – PHP – Fórum – Programujte.comRegistrace – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Hierophant
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
22. 1. 2007   #1
-
0
-

Dobrý den,
potřeboval bych prosím poradit...

Mám registraci: http://uspicatehoklobouku.own.cz/registr

a chtěl bych jí nějak využít na stránce: http://uspicatehoklobouku.own.cz

Aby třeba nešli nějaké sekce prohlížet, či aby nešlo prát do Shout Boardu atd. bez registrace atd.. Ale nevím jak na to.. :/


Díky moc předem (a prosím nějak tak, abych to pochopil, díky)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
22. 1. 2007   #2
-
0
-

při loginu dej

session_start();
$_SESSION['prihlasen'] == true;

a na samotný web

if ($_SESSION['prihlasen'] == true)
{
//Pokud je přihlášen
}
else
{
//A pokud není
}

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
22. 1. 2007   #3
-
0
-

Oprava

$_SESSION['prihlasen'] = true;

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
22. 1. 2007   #4
-
0
-

Pri kazdem obnoveni prihlaseni (tedy na kazde strance) by se melo spis kontrolovat heslo (pokud mozno hash) i s patricnym loginem

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Hierophant
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
22. 1. 2007   #5
-
0
-

Díky, ale neřekli ste mi jak to dostat na ty stránky aby to dělalo to, co bych chtěl... :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
22. 1. 2007   #6
-
0
-

Ono to neni tak jednoduchy - potrebujes registraci (tu uz mas), databazi, pak ten prihlasovaci skript, stranku kde budou moct uzivatele menit sva nastaveni. To ti jen tak nekdo nenapise, musis se ucit, ne rict napiste mi to! To by dokazal kazdy. My ti muzeme poradit s necim jiz udelanym, ne ti to udelat. Btw - jednoduchy prihlasovaci skript, to bylo po "hello world" prakticky prvni co jsem v php delal ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Hierophant
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
22. 1. 2007   #7
-
0
-

To CommanderZ: Já nechci, aby ste mi to dělali, ale prosil sem o navedení... Jak to udělat, co kde udělat... Prostě jak by to mělo vypadat... Jelikož vůbec netuším... Jako registraci mám, databázi taky, přihlašovací skripkt též a ta stránka se udělá, že... Jen sem prosil o naznačení jak to dát dohromady, aby to chodilo... Kdyžtak dík...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
22. 1. 2007   #8
-
0
-

Prihlasovaci skript vypada asi takto (schematicky)



if(!overeni loginu a heslo) die ("neplatne heslo")
(...)
obsah stranky
(...)


tento skrpt se objevi na kazde strance, takze to muze v nejjednodusi podobe vypadat takto



session_start();
if(!((@$_POST["heslo"]=="tajneheslo") and (@$_POST["login"]=="tajnylogin")) and !((@$_SESSION["heslo"]=="tajneheslo") and (@$_SESSION["login"]=="tajnylogin"))) die ("neplatne heslo");

$_SESSION["heslo"]=$_GET["heslo"];
$_SESSION["login"]=$_GET["login"];


(...)
obsah stranky
(...)


a to bude hned nahore (obvykle po pripojeni do db) v KAZDEm skrptu. A to je cela sranda. Implemetovat tam databazi je jiz jednoduche

rozhodne to neber jako hotovy kod, jak se znam tak jsem tam urcite seknul nejakou chybu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Hierophant
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
22. 1. 2007   #9
-
0
-

A já jak se znám, tak to stejně skoním, jelikož to moc dobře nechápu... Ale co... Díky aspoň za to...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 19 hostů

Podobná vlákna

Registrace — založil selkir

FB registrace — založil Kakaku

Registrace do katalogu — založil Antorr

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý