Zdravím,
musím vytvořit aplikaci a měla bych ji implementovat formou webové služby, k napsání mi byl doporučen jazyk C/C++. Chtěla bych poprosit o radu jak na to, s programováním webových aplikací začínám a nevím si moc rady, našla jsem různé věci, ale většinou se netýkaly jazyka C++.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 62.240.164.–
Stálý člen
Zjistit počet nových příspěvků
































