Redaktor / Copywriter hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Redaktor / Copywriter hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.comRedaktor / Copywriter hledá práci – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Roman K
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
16. 7. 2014   #1
-
0
-

Specializuji se hlavně na psaní obsáhlých článků pro webové magazíny, blogy i klasické webové stránky. S psaním mám dobré a bohaté zkušenosti a to jak na českých projektech, tak i na zahraničních. Nabízím přátelské a hlavně rychlé jednání, psaní pro více jak 6 tématických okruhů s velkou znalostí daného oboru. Platba na BÚ avšak bez možnosti fakturace.

Ceník služeb:
SEO texty...............80-250 Kč/NS
Tématické články......50-250 Kč/NS
Korektura textu........60-150 Kč/NS
Popisky na e-shop.....Dle počtu

Tématické okruhy:
-Hudba
-Filmy
-Hry
-Gastronomie
-Design
-Móda
-Virální materiál
-IT

Rychlost zpracování:
Texty jsem schopen zpracovat od jednoho až do dvou dnů, zde však záleží dost na odbornosti a složitosti textu. Pro externí magazíny jsem schopen psát prakticky několikrát denně. 
Další informace podám skrze Soukromou zprávu zde na fóru nebo na mailu: rpkulich@gmail.com.

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.61.228.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý