Přehrávání muziky bez přerušení i po změně URL – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Přehrávání muziky bez přerušení i po změně URL – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.comPřehrávání muziky bez přerušení i po změně URL – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com

 

Vlákno bylo úspěšně vloženo.
Pokud sám přijdeš na řešení, nezapomeň ho sem přidat!
Swatish0
Duch
21. 7. 2014   #1
-
0
-

Dobrý den / ahoj,

mám dotaz na to, jak nejdynamičtěji vyřešit to, že mám horní panel, kde mi hraje hudba (soubor i rádio stream) aby bez jakékoliv pauzy(prodlevy) nebo znovunačítání opět hrála na další stránce, která má jiné URL. Nechci přitom ale používat iframe! Prosím, vyvarujte se polemizací, těch už jsem četl spousty a řešení v důsledku žádné. Také prosím nechci nějaké api na komerční přehrávač, potřebuji opensource nebo vlastní řešení.

Děkuji mnohokrát předem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.15.–
Swatish0
Duch
21. 7. 2014   #2
-
0
-

#1 Swatish
Ještě chci doplnit, že stránek tam bude hodně a tématicky rozílných a tudíž se to musí co nejvíce líbit i po SEO stránce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.15.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
21. 7. 2014   #3
-
0
-

Podle mne k přerušení přehrávání dojde vždy, když se načte nová stránka. Takže ten požadavek na rozdílné URL u každé stránky a nepřerušení přehrávání se navzájem vylučují a jeden z nich se musí obětovat. Řešením by asi bylo zahodit to rozdílné URL, mít jednu stránku a dočítat její obsah AJAXem. Ovšem nevím, jestli se to přehrávání nebude kousat i tak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.105.–
Swatish0
Duch
21. 7. 2014   #4
-
0
-

oboje je důležité, nějak to lze, bohužel pořád se mi nedaří najít řešení. Např soundcloud.com to má vyřešené přesně jak potřebuji. Navíc nevím, jak by tvoje navrhované řešení pracovalo se SEO, když by to byla neustále jedna stránka.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.15.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
21. 7. 2014   #5
-
0
-

* Pri nacteni stranky se ti to vzdycky zadrhne, at uz ukazatel ulozis do session ci cookies.
* Js-ajax nemeni url.
* V js lze u zmeny url nastavovat jakesi true, false, ale nemam odzkousene. Slo by to pak mozna zkombinovat s ajaxem. Jenze u ajaxu mas nepeknou vlastnost SEO a to je historie, tlacitko zpet.
* Frame/irame se ti nelibi. A take ma problemy s tlacitkem zpet, podle toho, jak se to napise...
* Lze pouzit pomocne okno window.open, ale moderni prohlizece pindaji, ze oteviras nove okno nebo nekdy ignoruji bez oznameni.
* "soundcloud.com to má vyřešené " - tak to okopiruj, ne? :) Treba to resi nastavenim prehravace, ze si pisnicku nakesuje a pak dal prehrava. V IE jsou mozna ruzna kouzla pro nacitani oken, napr pres transition efekty v hlavicce. Kdo vi, co pouzivaji. Prozkoumej a dej pak vedet. Ja osobne stranky, ktere mi hraji, nesnasim. Strasne mi to rusi moji hudbu a nebo mluvene slovo z youtube, napriklad audio nahravky harryho pottera.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:981e:7f...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Přehrávání muziky — založil Jakub Vojáček

čtení url/braní dat z url — založil tribalcz

Přehrávání zvuku — založil Noneus

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý