Zdravím grafiky,
náše stuio Drepix nyní začíná s vývojem nové 2D hry, která dorazí na desktopy a do internetových prohlížečů. Bude se jednat o adventuru s RPG prvky zasazenou do lehce magického světa.
Sháníme schopného grafika, který by byl schopen nakreslit 2D krajinu, postavu a animace.
Nabízíme podíl ze zisku na produktu.
V případě zájmu a bližších informací piště prosím na
mail: jakub.lasko@seznam.cz
nebo skype: xelomaro555
Děkuji.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83d0:836:6047:f...–
Zjistit počet nových příspěvků
































