Ahojte
pouzivam JSF na TOMCATe beziacom na windowsoch v intranetovej sieti. Pouziva niekto nejaky overeny system autentifikacie uzivatela (najlepsie bez prihlasenia do web aplikacie), pouival som JCIFS kde je NTLMv1 ale uzivatelia niektori uz upgradovali na NTLMv2 a tam sa neda zistit username prihlaseneho vo windowsoch. Viem ze niektore ine aplikacie (mnou nevytvorene ale od dodavatelskej firmy) pouzivaju KERBEROS.. vedel by som to nejako aj ja vyuzit?
Dakujem za kazdy tip
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.64.–
Zjistit počet nových příspěvků
































