Zdravím
Ptám se jak při startu programu zjistit optimální počet současně spuštěných BGW když každý z nich instancuje HTTPClienta a tento asynchronně čeká na odpověď. Pokud odpověd prijde pak se BGW rychle ukonči a data se předají k zobrazení do hlavního vlákna. Pokud odpověď nepřijde pak se ten BGW ukončí prostřednictvím instance Timeru (Můj TimeOut).
A druha otázka - je lepší použít instanci Threadu místo BGW, když každá ta nit vykonává takovou to práci a nebo je to fuk?
Díkas za každou odpověď
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Super člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.90.–
Zjistit počet nových příspěvků
































