Novy projekt – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Novy projekt – Python – Fórum – Programujte.comNovy projekt – Python – Fórum – Programujte.com

 

boom0
Newbie
3. 11. 2014   #1
-
0
-

Ahoj velice rad programuju v pythonu a rad bych udelal nejaky zajimavy projekt bohuzel me nic nenapada. 
Jsem stredne pokrocily v programovani a v pythonu se zatim ucim.. udelal jsem pouze skript pro reseni sudoku, zkousel jsem i Django framework ale ten me nejak nechytl. (weby me moc nelakaji)

Tzn. chtel bych se zeptat nemate nekdo nejaky kreativni projekt na kterem jste se treba ucili/ bavili / nebo vas nekdy jen tak napadl ? aktulane nic neprogramuju protoze proste nemam co programovat .. :) 

Budu velice vdecny za jakekoliv napady.. diky :) 

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.228.20.–
hanpari0
Stálý člen
4. 11. 2014   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 178.72.234.–
4. 11. 2014   #3
-
0
-

#1 boom

Ahoj, pro školní projekt (Katedra psychologie na FF UK) - tvorba psychodiagnostického testu, hledám šikovného programátora, který by mi pomohl vytvořit jednoduchou hru (3kola, každé o cca 10vteřinách, náhodně se zobrazující obrazce v počtu 1-10 - úkolem je je vždy spočítat a zaznamenat počet). Potřebovala bych, aby se někam ukládaly výsledky o počtu správně uhádnutých součtů, o chybovosti a o tipech, které si testovaná osoba určí vždy před začátkem dalšího kola, grafika stačí úplně obyč.

Můžu nabídnout (ne příliš vysokou) fin.odměnu a možnost participovat na tvorbě psychodiagnostického testu zaměřeného na aspirační úroveň, výkon a jejich proměny po vystavení stresové situaci

Další info ráda poskytnu :)

B.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.150.–
boom0
Newbie
4. 11. 2014   #4
-
0
-

#3 Barbora B.

Urcite by me to zajimalo :)

Muzes mi prosimte poslat blizsi info zde: tomass.wal@gmail.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.228.20.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý