...not built yet... Code Blocks – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

...not built yet... Code Blocks – C / C++ – Fórum – Programujte.com...not built yet... Code Blocks – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

19. 11. 2014   #1
-
0
-

   

Ahoj, chtěl bych vás moc poprosit o pomoc. Doma jsem nainstaloval Code Blocks a několik dalších programů, ani jeden nefunguje bez problému, ale nakonec jsem se rozhodl používat právě C::B, ale pokud napíši program v C++, vždy mi program reaguje stejně jako na videu  Problém ale je, že tento návod, ani žádný jiný mi nepomáhá, mohl by mi prosím někdo pomoci s zprovozněním programu? Už je tomu týden, co se snažím problém vyřešit, ale absolutně už netuším co mám dělat, děkuji všem, kdo by se mi případně pokusili pomoci.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:8398:27ce:1cab:...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Podobná vlákna

Code::Blocks — založil Dodo

C++ Code::Blocks, chyba — založil Aleš

Code blocks problém — založil Houp nepřihlášen

Code::Blocks a knihovny — založil RoboHK

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý