Dobrý den,
potřebuji updatovat službu, kterou jsem vytvořil. napadlo mne, že bych běžící službu zastavil, starý exe nahradil novým a službu spustil. Nakolik je tento postup korektní?
hu
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dobrý den,
potřebuji updatovat službu, kterou jsem vytvořil. napadlo mne, že bych běžící službu zastavil, starý exe nahradil novým a službu spustil. Nakolik je tento postup korektní?
hu
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com